الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

10 کیلوگرم مواد مخدر در جیب دستفروشان مترو

10 کیلوگرم مواد مخدر در جیب دستفروشان مترو

10 کیلوگرم مواد مخدر در جیب دستفروشان مترو تهران بود که روز گذشته توسط ماموران انتظامی خوب کشورمان کشف و ضبط شد. حجت‌الاسلام امرودی صبح سه‌شنبه در جلسه شورای اجتماعی وزارت کشور با اشاره به اینکه وضعیت متکدیان و دستفروشان در مترو خوب نیست، گفت: این چهره ای برازنده نیست. در حالی که این مکان متعلق به شرکت بهره‌برداری مترو است و همانند برج میلاد که نیروی انتظامی مستقر است، باید با آن برخورد شود.

 

وی چند آگهی به خبرنگاران نشان داد و گفت: در یکی از آگهی‌های توزیع شده در مترو آمده است: «توجه توجه اگر کار آسان با درآمد بالا می‌خواهید، روزانه 70 هزار تومان به علاوه پاداش و تسویه‌حساب روزانه با دستفروشی در مترو داریم» و در آگهی دیگر آمده است «فرصت را از دست ندهید، دستفروشان عزیز شما را بیمه می‌کنیم».

 

معاون شهردار تهران گفت: هم‌اکنون برای 15 کارمند مترو به دلیل برخورد با دستفروشان و متکدیان  قرار صادر شده است. من از شورای اجتماعی می‌خواهم مصوبه و بخشنامه‌ای داشته باشد تا متکدی و دستفروش از چنگ قانون فرار نکنند و ورود پلیس به مترو قطعاً به مدیریت کمک کرده و ریشه 1700 دستفروش در مترو کنده می‌شود و از دستگاه قضایی هم  می خواهیم که به ما کمک کند.

 

منبع: مهر

loading...

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری