سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

حمله خرس به مرد قزوینی + تصاویر

حمله خرس به مرد قزوینی + تصاویر

حمله خرس به مرد کشاورز قزوینی موجب زخمی شدن شدید این مرد از ناحیه دست شد. این مرد در مقابل خرس غول پیکر بخ مبارزه ایستاد و تلاش کرد تا خودش را از مرگ نجات دهد.

 

در این حادثه که صبح امروز رخ داد ، یکی از کشاورزان روستای زواردشت الموت حین مراجعه به باغش با حمله یک قلاده خرس مواجه شد و از ناحیه دست چپ مرد حمله قرار گرفت.

حمله خرس به مرد قزوینی + تصاویر

این مرد روستایی با چوبدستی در برابر خرس مقاومت کرد و خود را نجات داد. این مرد روستایی که خاکپور نام دارد پس از اطلاع اهالی با مرکز فوریتهای پزشکی با امداد هوایی به بیمارستان ولایت قزوین منتقل و بستری شد.

 

طی دو سال اخیر بسیاری از بیماران اورژانسی از منطقه الموت با امداد هوایی به مراکز درمانی منتقل شده اند .  روستای زواردشت در منطقه الموت شرقی و همجوار با دریاچه اوان قرار دارد.

حمله خرس به مرد قزوینی + تصاویر

 

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

طرز درست کردن ناگت ماهی در منزل روش درست کردن گرانول کره بادام زمینی و شکلات طرز تهیه ساندویچ میگو در 10 دقیقه ماده های غذایی نشاط آور ساندویچ نان تست با نخود سریع ترین فست فود دنیا خواص مفید خیار برای بدن آموزش درست کردن شیرینی مربایی آموزش تصویری گرفتن آب انار در 5 دقیقه بهترین رنگ های مواد غذایی برای تضمین سلامت بدن فواید بیشمار نوشیدن آب برای بدن طرز تهیه کیک آلو سیاه مخصوص تابستان عملکردهای مثبت شیر در بدن روزه داران