الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

گزارشگر معروف فوتبال ایران نامزد انتخابات شد + تصاویر

گزارشگر معروف فوتبال ایران نامزد انتخابات شد + تصاویر

گزارشگر معروف فوتبال ایران نامزد انتخابات شد

 در انتخابات امسال بسیاری از چهره ها و افراد مشهور ایرانی کاندید شده اند و همانطور که در تصاویر می بینید محمد جواد خیابانی هم نامزد انتخابات شده است.

 

گزارشگر معروف و با سابقه تلویزیون جواد خیابانی با شعار انتخاباتی جالبی در انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرد . به گزارش سماتک با حضور در فرمانداری کرج، نامزدی اش برای انتخابات مجلس شورای اسلامی را رسما اعلام کرد و طرفدرانش را متعجب کرد.

 

چهره آشنا برای مردم ، یعنی جواد خیابانی برای حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی از کرج کاندیدا خواهد شد. وی این خبر را تایید کرده است و شعار انتخاباتی اش را هم ‘من نوکر شما هستم نه نماینده شما’ اعلام کرده است.

گزارشگر معروف فوتبال ایران نامزد انتخابات شد + تصاویر

گزارشگر قدیمی رسانه ملی در این باره همچنین گفت: «هیچ کس بر دیگری برتری ندارد. همه یکسان و مساوی خلق شده اند… نه من استادم و نه تو شاگرد…همه با هم یک هدف داریم. آبادی ایران و رفاه مردم.»

گزارشگر معروف فوتبال ایران نامزد انتخابات شد + تصاویر

جواد خیابانی عنوان کرده است: «به شرافتم قسم می خورم که اگر ذره ای در رفتارم تغییر ایجاد شود… اگر ریالی به حساب همیشه خالی بانکی ام اضافه شود… اگرحقی را پایمال کنم… آن روز… روز مرگ من خواهد بود… من تا آخرین حد توانم برای گرفتن حق مردم شهرم تلاش خواهم کرد… کرج را ایران کوچک مینامند… مردم کرج به صف شوند، راهبری من را عهده دار شوند، من به عنوان سخنگوی آنان… کرج را پایتخت تمدن و تعاون و رفاه خواهم کرد.»جواد خیابانی ادامه داد : «عشق من گزارشگری نیست. عشق من مردم هستند و من زاده مادری از تبار مادران پاک این سرزمین… و همچنان به عشق مردم در کنارآنها خواهم بود.»

 

وقتی از جواد خیابانی پرسیدند آیا دیگر گزارش نمیکند ؟ پاسخ داد : «من رسانه رسانای مردم شهرم خواهم شد و بله صدای من همیشه از اعماق قلبم به فضای پاک سرزمینم خواهد رسید… شنونده ها زیادند… شنونده هایی که هر لحظه با مرام خود و شیوه پاک و با ایمان و اعتقاد خود، بهترین گوینده های این سرزمین هستند… من نوکری مردم را خواهم کرد… کما اینکه همیشه بوده ام… از آنها جدا نبوده نیستم و نخواهم شد. هر چند در این مدت باقیمانده تا انتخابات قرار نیست گزارش کنم. با این وجود نظر سازمان مهم است.»

 

 

مطالب مرتبط:

 

مادرشوهر مهناز افشار کاندید انتخابات شد + تصاویر

 

سوپر استار معروف کاندید انتخابات ریاست جمهوری شد

ball

ball

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری