سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

بانک مشترک ایران و روسیه تاسیس خواهد شد

بانک مشترک ایران و روسیه تاسیس خواهد شد

بانک مشترک ایران و روسیه تاسیس خواهد شد. یک مقام روس اعلام کرد یک هیئت ایرانی برای تاسیس بانک مشترک با روسیه، به مسکو سفر خواهد کرد. یک هیئت ایرانی به منظور تاسیس بانک مشترک با روسیه در آینده نزدیک به مسکو سفر خواهد کرد.

 

الکساندر نوواک، وزیر انرژی روسیه روز جمعه اعلام کرد یک هیئت ایرانی به منظور تاسیس بانک مشترک با روسیه در آینده نزدیک به مسکو سفر خواهد کرد.

 

الکساندر نوواک تاکید کرد :« پس از تصمیمات اساسی در این خصوص در مورد همه جزئیات مربوط به تاسیس بانک مشترک با ایران گفتگو خواهیم کرد.» وی افزود :« در حال حاضر ما توافق کرده ایم که هیئت ایرانی به منظور گفتگو در مورد همه جزئیات مربوط به تاسیس این بانک مشترک به مسکو سفر کند.»

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش درست کردن فیله سالمون کیک های اسفنجی را با ژله تزیین کنید آموزش درست کردن دسر پان اسپانیایی خواص گوشت مرغ طرز تهیه دسر توت فرنگی خامه ای آموزش درست کردن دسر تیرامیسو طرز درست کردن شیرینی تَر شکلاتی در منزل آموزش درست کردن پیتزا رژیمی طرز تهیه کتلت بادمجان با سویا روش درست کردن نوشیدنی تابستانی (چای وانیلی با یخ) آموزش درست کردن بلو چیز کیک خوردن سبزیجات باعث می شود سیستم امینی بالا رود