سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

آزادی زندانیان ایرانی از زندان آمریکا پس از لغو تحریم ها + تصاویر

آزادی زندانیان ایرانی از زندان آمریکا پس از لغو تحریم ها + تصاویر

آزادی زندانیان ایرانی از زندان آمریکا پس از لغو تحریم ها و اجرای برجام انجام شد. به گزارش سماتک با لغو کلیه تحریم ها برای کشور ایران در 26 دی 94 بسیاری از پول های بلوکه شدن ایران در بانک های خارجی آزاد شد.

 

پس از توافق هسته ای  بالاخره در روز یکشنبه نوبت به  اجرای برجام فرا رسید. در این در روز اجرای برجام کلیه تحریمهای آمریکا و اتحادیه اروپا علیه ایران برداشته شد و به همین سبب نیز روز قبل دادستان ایران صدور حکم آزادی 4 زندانی دو تابعیتی، جیسون رضاییان و سعید عابدینی (کشیش ایرانی) از زندان آزاد شدند.

 

تصاویر زیر مربوط به زندانیان ایرانی مقیم آمریکا است که به گزارش سماتک اخیرا با زندانیان آمریکایی حاضر در ایران مبادله شدند. در طول روند مذاکرات برای لغو تحریم های بین المللی روی ایران آزادی زندانیان آمریکایی در ایران و زندانیان ایرانی در آمریکا از موضوعاتی که به آن پرداخته شد.

آزادی زندانیان ایرانی از زندان آمریکا پس از لغو تحریم ها + تصاویر

عکس هایی که در ادامه آورده شده اندحاکی از آن است که چهار زندانی ایرانی و چهار تابعیتی در چهارچوب مبادله زندانیان آزاد شدند.گفتنی است؛ این تصاویر تحت عنوان مبادله زندانیان ایران و آمریکا در فضای مجازی دست به دست می شوند.

 

ناگفته نماند که همزمان با آزادی چهار تبعه دو تابعیتی از سوی جمهوری اسلامی ایران، دولت امریکا نیز شنبه هفت ایرانی را که در آن کشور زندانی بودند، آزاد کرده است.

آزادی زندانیان ایرانی از زندان آمریکا پس از لغو تحریم ها + تصاویر

آنچه به نظر میرسد مطابق گزارش افراد و رسانه ها اسامی زندانیان آزادشده ایرانی از سوی امریکا را «نادر مدانلو»، « بهرام مکانیک»، « خسرو افقهی»، «آرش قهرمان»، «تورج فریدی»، «نیما گلستانه» و « علی صابونچی» میباشد.

 

مطالب مرتبط:

 

جزئیات وحشتناک شکنجه روحی و روانی زندانیان آمریکایی

 

رقاصی و مشروب خوری زندانیان در زندان زنان + تصاویر

 

رستوران مجللی که توسط زندانیان اداره می شود

 

شغل جالب زندانیان زن در اسرائیل + عکس

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

فواید آلبالو و گیلاس در درمان بیماریها آموزش درست کردن کلوچه رولتی خوراک عدسی چه فوایدی برای بدن دانش آموزان دارد؟ طرز تهیه کوکوی اشپل خوشمزه ترین غذای گیلانی ها در نوروز آموزش درست کردن شیرینی کره ای رنگ قرمز آموزش پخت ماهی لذیذ قزل آلای شکم پر ژاپنی آموزش درست کردن پیتزا سیب زمینی با مرغ خاصیت قره قروت میان وعده بسیار ترش و خوشمزه آموزش درست کردن ترشی انار در خانه آموزش درست کردن کمپوت سیب روش صحیح طبخ و پختن حبوبات طرز تهیه گراتن بامیه غذای خوشمزه و جدید