سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

سرباز داعش پس از نصف شدن بدنش زنده ماند + عکس

سرباز داعش پس از نصف شدن بدنش زنده ماند + عکس

سرباز داعش پس از نصف شدن بدنش زنده ماند و حرف می زد. این مرد که در عکس زیر می بینید پس از اینکه به وسیله بمب انتحاری بدنش از وسط نصف شد نمرد و تکان می خورد.

 

یک تروریست داعشی که کمبرند انتحاری اش چند دقیقه زودتر منفجر شد به طرز عجیبی بعد از انفجار و قطه نیمه ی پایینی بدنش هنوز هم زنده بوده و به گزارش چند کلمه ای حرف میزند و سرش را به این سو و آن سو تکان میدهد .

سرباز داعش پس از نصف شدن بدنش زنده ماند + عکس

عکسهای منتشر شده از عملیات انتحاری ناموفق عنصر گروه تروریستی داعش در شبکه های اجتماعی در حالی دست به دست می شود که کاربران از اینکه او چگونه زنده مانده است متعجب و حیرت زده هستند.فیلم کوتاهی از حرف زدن این مرد بعد از دونیم شدن بدنش در شبکه لایو منتشر شده است. عملیات انتحاری این عضو داعش در میان انقلابیون یمنی، پس از انفجار زود هنگام مواد منفجره، ناموفق ماند.

 

ویدئو این فرد نقص عضو شده توسط یکی از شهروندان یمنی در شهر عدن گرفته شده است. در حالی که تنها بخشی از بالا تنه این فرد از موج انفجار سالم باقی مانده است، وی چند جمله ای با اطرافیان خود صحبت می کند.

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

خواص دارو درمانی شلیل طرز تهیه ادویه مکزیکی تاکو خواص تره فرنگی برای بدن میتلف غذایی خوشمزه و لذیذ MEATLOAF ( همراه با آموزش) طرز تهیه نان میوه ای برای صبحانه طرز تهیه سبزی پلو ماهی اراکی مخصوص عید نوروز فیبر چیست و انواع فیبرها کدامند؟ طرز تهیه اسپرینگ رول حلوا آموزش درست کردن پیتزا قیفی بهترین رنگ های مواد غذایی برای تضمین سلامت بدن خواص جدید قهوه برای زنان خواص درمانی و مضرات فلفل سیاه