سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

آمریکا دستور لغو تحریم های ایران را صادر کرد

آمریکا دستور لغو تحریم های ایران را صادر کرد

آمریکا دستور لغو برخی از تحریم های ایران را صادر کرد. یک رسانه آمریکایی نوشت: با استناد به توافق جامع اتمی ایران با جامعه جهانی، وزارت امور خارجه آمریکا به شکل مشروط مقررات برداشته شدن تحریم هایی که علیه شهروندان غیر آمریکایی که در شرکت های غیر آمریکایی وارد معامله در فعالیت های خاص با ایران می شوند، صادر کرد.

 

این رسانه جمعه شب افزود: این مقررات از زمان اجرای توافق یا همان برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) اجرا خواهد شد.

 

این دستور العمل وزارت خارجه آمریکا شامل شرکت ها و صنایع فعال در بخش انرژی، کشتیرانی و کشتی سازی، بنادر، امور مالی و بانکی، خودروسازی و نرم افزار می شود.

 

بیست و ششم مهر ماه، ایران و جامعه جهانی اجرای برجام را پس از حدود دو سال گفت وگوی فشرده پذیرفتند.

 

به نوشته این رسانه غربی، برپایه برجام، تحریم های اعمال شده علیه تهران پس از اجرای تعهدات ایران و در صورت تایید آژانس بین المللی انرژی اتمی، ابتدا کاهش می یابد و در نهایت برداشته می شوند.

 

تهران امیدوار است که توافق جامع اتمی برجام پیش از پایان سال جاری میلادی به اجرا گذاشته شود.

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

تخم بلدرچین سرشاز از مواد مغذی آموزش درست کردن بلوچیز برگر خواص مفید سیب زمینی شیرین روش های اصولی جدا کردن ژله از ظرف یا قالب روش درست کردن نوشیدنی تابستانی (چای وانیلی با یخ) طرز تهیه چلو ماهیچه مشهدی آموزش تصویری درست کردن مرغ سرخ شده با لیمو عمانی طرز تهیه ‏کمپوت آناناس خوشمزه در منزل آموزش شیرینی خوشمزه هندوانه خواص مفید آب کدو حلوایی آموزش درست کردن آش بادمجان طرز تهیه صبحانه ای سرشار از فیبر و انرژی بخش