سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

مردی که رکورد پارک دوبل در کمترین فضا را شکست

مردی که رکورد پارک دوبل در کمترین فضا را شکست

مردی که رکورد پارک دوبل در کمترین فضا را شکست اهل کشور انگلستان است. این مرد توانست در کمترین جا خودروی فیات خود را پارک کند. پارک دوبل هنگام رانندگی شاید از حساسترین و در عین حال از سخت ترین اموزشهای عملی در راهنمایی و رانندگی باشد اما برای افراد حرفه ای کار بسیار راحتی است.

 

الیستر موفات ساکن گلوستر شایر انگلیس فردی است که توانست در فضای بسیار کم که تنها 7.5 سانتی متر از طول ماشین بیشتر بود به طرز حیرت اوری ماشین را پارک دوبل نماید.

 

موفات توانست رکورد گینس را شکسته و نام خود را به عنوان نفر برتر ثبت نمود.الستر با ماشین فیات 500 خود در فضای بسیار کم که تنها 7.5 سانتی متر بیشتر از طول ماشین بود توانست به طرز عجیبی ماشین را پارک دوبل نماید و عنوان این رکورد را از فرد چینی هان یو پس بگیرد.

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش درست کردن کباب کوبیده قالبی سبزیجاتی که اگر پخته شوند خاصیت بیشتری دارند طرز تهیه سالاد تخم مرغ مناسب برای وعده شام گوجه فرنگی و خواص آن برای بدن مردان آموزش درست کردن فرنی رژیمی مخصوص ماه رمضان طرز تهیه ساندویچ تن ماهی در 5 دقیقه دستور پخت غذای مخصوص ایرانی ها در شب چهارشنبه سوری طرز تهیه باقالی قاتق با مرغانه غذای معروف خطه گیلان طرز درست کردن باقلوای گوشت طرز تهیه نان میوه ای برای صبحانه طرز تهیه ماکارونی با پنیر چدار و سس گوجه فرنگی آموزش درست کردن اسموتی زغال اخته مناسب برای کاهش وزن