سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

تولید انار با وزن 2 کیلوگرم در ایران

تولید انار با وزن 2 کیلوگرم در ایران

تولید انار با وزن 2 کیلوگرم در ایران و در شهر ساوه کشاورز ساوجی را شگفت زده کرد. یک مرد کشاورز در باغ انار خود توانست اناری را با وزن نزدیک به دو کیلو پرورش دهد.

 

باغدار ساوجی رکورد سنگین‌وزن‌ترین انار جهان را شکست. “عباس رمقی”، باغدار 55 ساله ساوجی صاحب باغی سه هکتاری در منطقه آقدره ساوه است. آنچه جالب می‌نماید این است که این باغدار برای دومین سال متوالی رکورد سنگین‌وزن‌ترین انار ایران را شکست.

 

وی در حقیقت رکورد سال قبل خود را شکسته است. در سال 93 وی اناری با وزن یک کیلو و 565گرم تولید کرده بود که رتبه اول را در ایران کسب کرد، اما در سال 94 به این میزان بسنده نکرده و اناری با وزن یک کیلو و 788گرم تولید کرد، جنس این انار تبریزی است.

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش تست خمیر نان با انگشت طرز تهیه دسر توت فرنگی خامه ای آموزش درست کردن بیسکویت جو پرک روش تهیه اسموتی پرتقال با لیمو طرز درست کردن هات چاکلت با طعم نعنا طرز تهیه سوپ پیاز با پنیر پیتزا غذای خوشمزه فرانسوی آموزش درست کردن کشک کدو خواص چای در زیبایی پوست بدن انسان همه آنچه باید درباره سرخ کردن غذا بدانید طرز تهیه یک کوکوی خوشمزه و مقوی برای وعده صبحانه آموزش سس هزار جزيره با طعم بی نظیر خواص تخم بلدرچین کدامند؟