سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

ریختن اسید در دهان عروس + عکس

ریختن اسید در دهان عروس + عکس

ریختن اسید در دهان عروس توسط پدر شوهر شیطان صفت فاجعه ای دردناک را رغم زد. این پدر شوهر به خاطر اینکه خانواده عروسش توان مالی شان پایین بود در دهان این دختر اسید ریخت.

 

دختر جوان 23 ساله بنگلادشی که به تازگی ازدواج کرده بود، توسط پدر شوهرش به خوردن اسید مجبور شد.علت این جنایت عدم استطاعت مالی پدر دختر برای خرید جهیزیه بوده است که منجر به تجاوز و فرجام تلخ برای این تازه عروس شده بود. زمانی که والدین عروس نتوانستند هزینه کافی برای تهیه جهیزیه را بپردازند،پدر شوهر شیطان صفت عروس در گلوی وی اسید ریخت تا انتقام خود را از آنها بگیرد.

ریختن اسید در دهان عروس + عکس

پس از این حادثه دختر جوان را که از شدت ترس و جراحت داخلی به شدت آسیب دیده بود، بلافاصله به بیمارستان منتقل کردند. معترضان با جمع شدن در خیابان  Dhaka در بنگلادش تقاضای تقاص از دادگاه برای جبران خسارت وارده به این دختر را کردند.

 

قربانی این حادثه که از مرگ حتمی نجات یافت, نه تنها دچار آسیب ها و مشکلات فیزیکی در بدنش شد بلکه در اطراف دهانش لکه هایی دائمی ایجاد شده است که هرگز اثر آن ها از بین نمی رود. پدر و مادر این دختر جوان گفته اند، قبل از مراسم در مورد جهیزیه و عدم توان مالی ما برای تهیه تجهیزیه توافق شده بود.

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

بهترین دسر برای فصل گرم تابستان طرز تهیه کیک شکلات تلخ حاوی کره بادام زمینی و خامه طرز تهیه بیسکویت بادام زمینی برای دانش آموزان اسموتی موز و کره بادام زمینی برای لاغر شدن آموزش درست کردن قیمه برای افراد تحت رژیم تغذیه خوراکی های انرژی زا و مناسب برای رفع خستگی طرز درست کردن هات چاکلت با طعم نعنا ترفندهای ایتالیایی برای خوشمزه تر شدن ماکارونی روش درست کردن و طبخ استیک سوخاری آموزش سس بسیار خوشمزه به نام آلفردو آموزش درست کردن کرم فندق آموزش ساده درست کردن کمج کباب