سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

تراشیدن ریش سربازان داعش از ترس ایران و روسیه

تراشیدن ریش سربازان داعش از ترس ایران و روسیه

سربازان گروه تروریستی داعش از ترس ایران و روسیه ریش های خود را تراشیدند تا کمتر شناخته شوند. مدتیست گروهک تروریستی داعش با اقدام نظامی روسیه مواجه شده اند. این افراد تروریست که با بلند کردن موی ریش و پرچم داعش و علامت خاصی که با انگشتشان نشان میدهند شناخته میشوند از ترس بمباران های اخیر روسیه و رزمندگان مدافع حرم ایرانی ، ریش خود را میزنند ! به گزارش سماتک يک خبرنگار از کشف تعداد زيادي ريش تراش در يکي از شهرهاي سوريه خبر داد.

 

اعضاي گروه تروريستی داعش در سوريه و عراق براي تغيير قيافه و فرار از بمباران هاي روسيه، ريش و موهاي بلند خود را کوتاه کردند و عازم غرب شدند. يک خبرنگار عراقي چندي پيش تصويري در حساب توييتر خود منتشر کرد که از کشف تعداد زيادي ريش تراش در شهر حلب سوريه خبر مي داد.

 

به گزارش “دي ان اي اينديا”، بنا بر اعلام اين خبرنگار، تروريستهاي داعش براي ورود به ترکيه ريش هاي خود را کوتاه کردند و تغييرقيافه دادند. برخي از آنها حتي از چادر و لباسهاي زنانه استفاده کردند. اين در حالي است که اين گروه افراطي تروريستي پيشتر کوتاه کردن ريش و مو را ممنوع اعلام کرده بود.

 

آغاز حملات موفقيت آميز روسيه در سوريه باعث وحشت بسياري از تروريستهاي داعش شده است. مسکو از حدود دو هفته پيش حملات خود را در سوريه آغاز کرد. گفته مي شود از آغاز اين حملات، بيشتر تروريستهاي داعش مواضع خود را ترک کرده اند و براي ورود به کشورهاي اروپايي به ترکيه گريخته اند.

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

طرز تهیه شیرینی بابانوئل اطلاعاتی درباره ریواس و خواص آن آموزش درست کردن کته تره با ماهی تیلاپیا غذاهای خوشمزه خیابانی شهرهای مختلف دنیا آموزش شام خوشمزه و سریع ساندویچ مرغ و ترخون آموزش درست کردن آش دوغ ارزش غذایی و خواص میوه گیلاس آموزش آبمیوه مخصوص گرما برنج قهوه‌ای | خواص و فواید برنج قهوه‌ای آموزش درست کردن ژله سمنو همه آنچه باید در مورد نوشیدنی اسموتی بدانید طرز تهیه کوفته سنتی مقوی مخصوص روزه داران