سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

ساخت سلاح جدید روسی که دشمن را کور می کند

ساخت سلاح جدید روسی که دشمن را کور می کند

روسیه به تازگی از سلاح جدید خود که قابلیت کور کردن چشم دشمن را دارد رونمایی کرده است. روسیه در حال آزمایش یک سلاح جدید است که می تواند با استفاده از یک اشعه قدرتمند، تروریستهای داعش را نابینا کند.

 

سماتک: گزارشها حاکی از آن می باشد که وسایل نقلیه نظامی روسیه به زودی به این سلاح مجهز می شوند. این وسیله با انتشار نوری پرقدرت می تواند حسگرهای بینایی را در انسان تخریب کند و از بین ببرد.

ساخت سلاح جدید روسی که دشمن را کور می کند

این دستگاه هفته گذشته در نمایشگاه نظامی روسیه رونمایی شده است و نیروی دریایی این کشور، آزمایش روی نمونه های اولیه آن را اواخر این ماه آغاز می کند تا به نتایج قطعی و نهایی دست یابد.

 

این سلاح می تواند در مقابله با گروه تروریستی داعش در سوریه مفید واقع شود. مسکو حملات هوایی خود را علیه عناصر داعش در سوریه از 10 روز پیش آغاز کرده است. گفته می شود حملات اخیر روسیه در سوریه بسیاری از تروریستهای داعش را فراری داده است. 

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

طرز تهیه 7 نوع ساندویچ خوشمزه برای وعده ناهار دانش آموزان آموزش درست کردن باقلوای یزد آموزش درست کردن بستنی وانیلی در منزل آموزش درست کردن نان پنیری طرز تهیه بیسکویت خوشمزه پاییزی بدون نیاز به فر طرز تهیه جوجه ترش در منزل آموزش درست کردن کباب ران مرغ بدون استخوان طرز تهیه پیتزا مخصوص با طعم و مزه رستورانی آموزش درست کردن کیک لامینگتون طرز تهیه خورش سیب گلاب مخصوص تابستان آموزش درست کردن شیرینی کاسترد خوراکی های انرژی زا و مناسب برای رفع خستگی