الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

بیوگرافی شاخ های اینستاگرام و عکس هایی از شاخ های اینستا

بیوگرافی شاخ های اینستاگرام و عکس هایی از شاخ های اینستا

بیوگرافی شاخ های اینستاگرام

شاخ های اینستاگرام هر روز تعدادشان بیشتر می شود و بیوگرافی شاخ های اینستاگرام را به همراه عکس های شاخ های اینستا در ادامه مشاهده می کنید اگر می خواهید با بیوگرافی شاخ های اینستاگرام بیشتر آشنا شوید با ما همراه باشید.

اشخاصی که در اینستاگرام فالورهای زیادی دارند دریک مراسم گردهم آمدند و مجری این مراسم هم رامبد جوان بود. «بزرگترین گردهمایی اینفلوئنسرهای اینستاگرام در ایران» این جمله تبلیغاتی عنوان مراسمی بود که چهارشنبه شب در “باغ کتاب” برگزار شد. مراسمی که حاشیه هاي آن تا همین امروز ادامه دارد و احتمالا ادامه خواهدداشت.

 

شاید بپرسید چرا؟ کافی است پارامترهای مختلف این مراسم را کنار یک دیگر بگذارید تا با ترکیب شگفت انگیز آن آشنا شوید. از مهمانان مراسم بگیرید «مستر تیستر, کچلیک, رضا عبادت, محسن بروفر و..» تا محل برگزاری «باغ کتاب», عنوان «تاثیرگذاران اینستاگرام» و مجری آن «رامبد جوان».

 

ترکیبی که شاید تا چند سال پیش کنار هم قرار گرفتن آنها عجیب و دور از ذهن بنظر میرسید اما حالا برگزار شده و تصاویر آن دست به دست میچرخد. اتفاقی که حاشیه هاي زیادی به همراه داشته و موافقان و مخالفان آن صف آرایی کرده اند.

 

موافقان, این اتفاق را ذاتا موضوع بدی نمی‌دانند و عقیده دارند استفاده از ظرفیت چهره هاي اینستاگرامی سال هاست در تمام جهان رایج است و تسری آن به ایران می‌تواند تحولات عظیمی در حوزه تبلیغات و مارکتینگ به وجود بیاورد.

بیوگرافی شاخ های اینستاگرام و عکس هایی از شاخ های اینستا

از سوی دیگر اما تعداد مخالفان نیز کم نیستند. مخالفان عقیده دارند چهره هاي اینستاگرامی فراتر از افراد و شخصیت هایي که تنها به فعالیت هاي طنز یا بدون مایه هاي فرهنگی می‌پردازند, تعریف میشوند. این دسته از افراد میگویند گرد هم آوردن این چهره ها, پالس هاي مناسبی به جامعه و خصوصا جوانان نمی‌دهد

 

ودر دوران رکود و بیکاری این پیغام رابه آنها می‌رساند که شاید اینروزها مسیر ثروت و شهرت تغییر کرده و رفتارهای عجب در فضای مجازی و جذب کردن فالوئر با روشهای مختلف می‌تواند انها را در مدت زمان کوتاهی به عرش برساند. این ستاره هاي مجازی چقدر در دنیای واقعی دوام می آورند و آنها چگونه به این مراسم راه پیدا کردند؟

 

کجا آنرا برگزار کرد؟

برخلاف تصور عمومی که در فضای مجازی شکل گرفته رامبد جوان نقشی در جمع کردن این ستاره هاي اینستاگرامی نداشته و یک شرکت خصوصی آنرا برگزار کرده است. «البته آن هایي که رقم و نحوه قراردادهای رامبد جوان را دنبال میکنند بهتر می‌دانند اوضاع از چه قرار است!». این شرکت در صفحه اول خود اینگونه عنوان کرده که به دنبال دو دسته از افراد است و دو فرم برای خوداظهاری«!» دراین سایت قرار گرفته.

 

یک فرم برای این است که اگر شما فکر میکنید ستاره هستید آنرا پر کنید و فرم دیگر برای این است که اگر کسب و کار جدیدی دارید آنرا معرفی کنید.نکته عجیب این است وقتی که روی هر کدام از این فرم ها کلیک می‌کنید این پیغام برای شما ظاهر می‌شود: “در حال حاضر تنها از طریق دعوت نامه میتوانید عضو… شوید.

 

ایمیل یا عدد موبایل خودرا وارد نمایید تا در فهرست دریافت دعوت نامه قرار بگیرید.” بدون آن که توضیحی داده شود ملاک ها چیست و چگونه قرار است از میان خیل عظیم مشتاقان چهره هاي اینستاگرامی, پرنده خوشبختی بر روی شانه هاي شما بنشیند. در قسمت “درباره ما” و یا “تماس با ما” این سایت نیز هیچ گونه توضیحی در مورد شرکت, آدرس, مدیران و… داده نشده و فقط در قسمت عنوان شده:

بیوگرافی شاخ های اینستاگرام و عکس هایی از شاخ های اینستا

“تبلیغ با ستاره ها یا رسانه هاي پرمخاطب همیشه این چالش را برای برندها داشته است که چطور میتوانیم بهترین ستاره یا رسانه را انتخاب کنیم؟ چگونه کمپین خودرا اندازه گیری کنیم و با نرخی کاملا معقول تبلیغ ها را انجام دهیم و سوال هایي از این دست… با هدف رفع این نیازها و پاسخگویی

 

به این سوال ها در پاییز 1396 تهران بعنوان اولین پلتفرم اختصاصی ستاره ها متولد شد. پلتفرمی که می‌خواهد فضای خالی بین ستاره ها و برندها را پر کند و به هردو طرف کمک کند که بهترین تجربه تبلیغی را در هر کمپین داشته باشند.”شنیده ها حکایت ازآن دارند که سهام داران این شرکت از چند سهام دار شرکت هاي مشهور تبلیغاتی و استارتاپی

 

تشکیل شده که قصد دارد رقابت جدی در مقابل تبلیغات محیطی داشته باشد. در حال حاضر این شرکت در اولین قدم یک ارتش از چهره هاي اینستاگرامی جمع کرده که هر کدام چند میلیون دنبال کننده دارند. گفته میشود این شرکت قصد دارد در آینده با استفاده از این افراد و ارتباطی که احتمالا دارد, تبلیغات انحصاری برخی شرکت هاي بزرگ را در اختیار گیرد و انها رابه طور کامل به فضای مجازی بیاورد.

اینفلوئنسرها که با نام شاخ های اینستاگرام هم شناخته می‌شوند، افرادی هستند که هر کدام با ترفند خاصی کسب شهرت کرده اند و بواسطه حجم بالای دنبال کننده هاي شان، شاخ اینستاگرام نامیده میشوند. اینفلوئنسرها بوسیله تعداد بالای فالوورهای شان کسب درآمد میکنند که هر چقدر این فالوورها بیشتر باشند، درآمد بالاتری هم نصیب آنها می‌شود.

بیوگرافی شاخ های اینستاگرام و عکس هایی از شاخ های اینستا

شاخ شدن در اینستاگرام خرج زیادی ندارد و نیازی نیست که حتماً کار مهم و اختراع یا تحصیل بالایی داشته باشید بلکه می‌توانید با گفتن یک جمله یا یه کلیپ به سادگی شما به شاخ های اینستاگرام اضافه شوید.

 

مدت ها پیش دختری در اینستاگرام کلیپی را منتشر کرد که بنا به گفته ي او عشقش را از دست داده و قصد خودکشی داشته است ولی به یک باره همین کلیپ در صفحه هاي مختلف انتشار داده شد و سبب شد که او مشهور شود و جز شاخ های اینستاگرام به شمار بیاید.

بیوگرافی شاخ های اینستاگرام و عکس هایی از شاخ های اینستا

فردی دیگر در اینستاگرام دیده می‌شود که هیکل عضله اي و لب هاي پروتزی وی را در بین کاربران اینستاگرام مشهور کرده و به نوعی می‌توان گفت همین هیکل سبب شده تا افراد زیادی صفحه ي وی را دنبال کنند و به عبارتی از فالوئرهای او باشند.

 

فرد دیگری در اینستاگرام است که با دندانهای لمینتی خود بعنوان آقای لمینت شناخته می‌شود و او فقط بعلت دندانهای لمینت شده اش در اینستاگرام مشهور شده است.

بیوگرافی شاخ های اینستاگرام و عکس هایی از شاخ های اینستا

این موارد هیچ چیز عجیبی نیستند و هر شخصی ممکن است اینکار را انجام بدهد. افرادی زیاد دیگری هستند که میتوان آنها را در بیوگرافی شاخ های اینستاگرام قرار داد ولی دراین پست فقط به عده اي از آنها اشاره کرده ایم؛اگر می خواهید همه ی ي آنها را بشناسید کافی ست چند ساعتی در اینستاگرام جست‌وجو کنید.

 

بیوگرافی شاخ های اینستا

بیوگرافی شاخ های اینستاگرام و عکس هایی از شاخ های اینستا

جالبه بدونید که این شاخ های اینستاگرام با اسامی جالبی شناخته می‌شود و شما اگر از شخصی که در فضای اینستاگرام فعال است سوال کنید مثلاً پادشاه لمینت یا آقای عضله و … چه کسی است سریعا بشما پاسخ میدهد.

 

شاخ های اینستاگرام ایرانی

می‌توانیم افرادی را در اینستاگرام بعنوان شاخ هاي ایرانی بشناسیم که برای کشورمان کارمفیدی کرده باشند یا اختراع و عمل مبتکرانه ي را انجام داده باشند به شرط این که هر شخصی رابه دست خودمان بیهوده مشهور نکنید و مواظب فالوو کردن ها و لایک کردن ها و حتی کامنت گذاشتن هایمان باشیم.

 

بیو شاخ های اینستاگرام

بیوگرافی شاخ های اینستاگرام و عکس هایی از شاخ های اینستا

این واژه اصطلاحی است که به افرادی در فضای مجازی گفته میشود که بطور ناگهانی و یا بر اثر مواردی خاص به شهرتی خاص دست یافته اند. شاخ هاي مجازی انواع مختلفی دارند واینرها یا همان کمدین ها ،لاکچری ها  و خارج از قواعدها می‌توانند سه دسته مختلف از اینفلوئنسرهای اینستاگرامی باشند که دراین پست قصد داریم به دسته ي اول یعنی کمدین ها «واینرها » بپردازیم .

 

واینرها « کمدین ها » :

بیوگرافی شاخ های اینستاگرام و عکس هایی از شاخ های اینستا

اگرچه تقریباً جزو قشر غیررسمی اینفلوئنسر ها هستند اما در مقایسه با سایر شاخ هاي مجازی از احترام و اعتبار بیشتری برخوردار بوده و به دلیل خلاقیت در تولید ویدیوهای جالب و بامزه شهره شده اند !

 

چگونه آغاز کرده اند؟

تقریباً دو تا سه سال پیش اپلیکیشن هاي نظیر دابسمش که امکان ضبط ویدیو بر روی انواع صدا را داشت به شدت محبوب شد . تاثیری که این نرم افزار ها در تولید اینفلوئنسرهای جدید که استعدادشان نهفته بود،

 

داشته و دارند غیرقابل انکار است اما از خلاقیت هاي نسل جدید نیز نمی‌توان چشم پوشی کرد. در اصل واینرها با تولید ویدیوهای غیر حرفه اي توسط موبایل و به هنگام اوج گیری نرم افزار هاي صدا بر روی ویدیو و برعکس ویدیو بر روی صدا نظیر دابسمش و مدلیپز کار خودرا شروع کرده اند.

بیوگرافی شاخ های اینستاگرام و عکس هایی از شاخ های اینستا

از آنجا که اکثر جمعیت کشور جوان می باشد و از طرفی همین قشر جوان و نوجوان در فضای مجازی خصوصا اینستاگرام حضور و فعالیت بیشتری دارد همین امر کمک شایانی به بیشتر دیده شدن اینفلوئنسرها خصوصا واینرها نموده است. در فهرست زیر آدرس عده اي از واینرهای مشهور اینستاگرام را ذکر میکنیم.

 

مستر مبین :

مبین که سن کمی هم دارد بیش از ۱میلیون و سیصد هزار فالوور داشته و بیشتر بواسطه ساخت ویدیوهایی در نقش دختری با تکیه کلام جیگرت درآد مشهور شده است ، همچنین همسر مبین به نام پارمیدا که در حوزه مد و فشن فعال است در عده اي از کلیپ هاي مبین حضو پیدا می‌کند و ترکیب این زوج نیز به افزایش بازدید و هوادار آنان منجر شده است.

بیوگرافی شاخ های اینستاگرام و عکس هایی از شاخ های اینستا

آدرس: https://www.instagram.com/md__mobin

بیوگرافی شاخ های اینستاگرام و عکس هایی از شاخ های اینستا

آدرس: https://www.instagram.com/parmidamamaghanii

 

بیوگرافی عرفان علیرضایی شاخ اینستاگرام

عرفان علیرضایی که با سری بدون مو چهره اش شناخته شده است با یک میلیون دنبال کننده ، یکیدیگر از واینرهای اینستاگرامی می‌باشد که ابتدا به حرفه عکاسی و همچنین امور خیریه می پرداخت و کم کم با ویدیوهای فان به جمع واینرها پیوست. وی که قبلا با مبین کارهای زیادی کرده بود در حال حاضر بیشتر با محمد امین کریمپور و میثم فعالیت مي نماید.

بیوگرافی شاخ های اینستاگرام و عکس هایی از شاخ های اینستا

آدرس:‌ https://www.instagram.com/erfanalirezai

 

بیوگرافی محمد امین کریم پور شاخ اینستاگرام

شیرینی و نمک در ذات محمد امین می باشد ، وی پسری پر استعداد و با عرفان بچه محل می باشند « شهرک اکباتان » آنها هم چنین ویدیوهای زیادی رابه همراه میثم باهم ساخته اند محمد امین همین حالا در بین همکاران خود از محبوبیت زیادی برخوردار است « بیش از یک میلیون و پانصد هزار دنبال کننده »

بیوگرافی شاخ های اینستاگرام و عکس هایی از شاخ های اینستا

آدرس: https://www.instagram.com/mohamadaminkarimpor

 

بیوگرافی محسن ایزی شاخ اینستاگرام

محسن که با دابسمش هاي فوتبالی مشهور شده است دیرتر از افراد بالا به جمع اینفلوئنسر هاي واینر ایرانی پیوسته اما سرعت رشد وی بسیار بالا می باشد «‌یک میلیون و صد هزار فالوور ». وی همچنین با تعداد زیادی از برندهای معتبر و قوی برای تبلیغات قرارداد همکاری دارد و خود نیز در صفحه خود به هواداران خود جایزه می‌دهد . محسن بر خلاف واینرهای بالا زیاد به مسائل روز اجتماعی نمیپردازد و بیشتر بر روی ساخت کلیپ هاي خنده دار بر مبنای میمیک صورت تمرکز دارد.

بیوگرافی شاخ های اینستاگرام و عکس هایی از شاخ های اینستا

آدرس:‌ https://www.instagram.com/iz.mohsen

 

بیوگرافی سهیل مستجابیان شاخ اینستاگرام

اینفلوئنسر اي است که بر روی صداهای منتشر شده از گفت و گو ها و گفت و گو ها دابسمش تولید می‌کند و بخاطر فرم صورت خود و اداهایی که بر روی صورت خود به‌ صورت هنرمندانه می آورد به یک‌باره شهرتی بسیار پیدا کرده است . می‌توان گفت سهیل توانسته خودرا از واینرها جدا کرده و با حضور در جمع هنرمندان و داشتن فکرهایی بزرگ و عدم انجام تبلیغات رویاهایی فراتر برای خود درنظر دارد.

بیوگرافی شاخ های اینستاگرام و عکس هایی از شاخ های اینستا

آدرس:‌ https://www.instagram.com/itsoheil

 

بیوگرافی فرشید کله گنده شاخ اینستاگرام

فرشید در اصل یک فرد خلاق در حوزه محتوا و مدیا و گرافیک می‌باشد . وی با درست کردن عکس و ویدیوهایی با افکت هاي خاص ، نمی‌تواند صددرصد در حوزه واینرها باشد ودر اصل یک اینفلوئنسر خاص در بین همکاران خود است . فرشید با تاسیس استودیو کلاکت به تولید ویدیوهای تبلیغاتی نیز می‌پردازد و با برندهای بزرگی در حوزه اینفلوئنسر مارکتینگ همکاری نموده است.

بیوگرافی شاخ های اینستاگرام و عکس هایی از شاخ های اینستا

آدرس:‌ https://www.instagram.com/bighead_farshid

 

در حوزه تولید ویدیو واینرهای بسیاری می باشند که از حوصله این مطلب خارج می باشند . شیخ حسین که در خندوانه نیز حاضر شده بود یا استندآپ کمپین هاي برنامه خندوانه یا پوری تی جی ، مهرداد و …. می‌توان گفت اینفلوئنسر مارکتینگ در ایران به دلیل حضور مردم در شبکه هاي اجتماعی به سرعت در حال رشد می‌باشد.

بیوگرافی شاخ های اینستاگرام و عکس هایی از شاخ های اینستا

عکس شاخ های اینستاگرام

بیوگرافی شاخ های اینستاگرام و عکس هایی از شاخ های اینستا

عکس هایی از شاخ های اینستا

بیوگرافی شاخ های اینستاگرام و عکس هایی از شاخ های اینستا

بیو شاخ های اینستاگرام

بیوگرافی شاخ های اینستاگرام و عکس هایی از شاخ های اینستا

بیوگرافی شاخ های مشهور در اینستاگرام

بیوگرافی شاخ های اینستاگرام و عکس هایی از شاخ های اینستا

اسامی شاخ های اینستاگرام ، ایدی شاخ های اینستاگرام

بیوگرافی شاخ های اینستاگرام و عکس هایی از شاخ های اینستا

پیج شاخ های اینستاگرام

بیوگرافی شاخ های اینستاگرام و عکس هایی از شاخ های اینستا

آدرس صفحات شاخ های اینستاگرام

بیوگرافی شاخ های اینستاگرام و عکس هایی از شاخ های اینستا

بیو شاخ های اینستاگرامی ایران

بیوگرافی شاخ های اینستاگرام و عکس هایی از شاخ های اینستا

اینفلوئنسر مارکتینگ یعنی چه؟

شاید شما هم مانند ما ندانید اینفلوئنسرهای اینستاگرام به چه کسانی گفته میشود. پس بهتر است معنی آنرا از خود سایت این شرکت برای شما نقل کنیم: “اینفلوئنسر مارکتینگ” «بازاریابی با افراد تاثیر گذار» یکی از متد تبلیغی رایج در سطح جهان است که از گذشته دور و شروع صنعت تبلیغات وجود داشته است.

 

در ابتدا بازاریابی و تبلیغ با اینفلوئنسرها توسط افراد سرشناس جامعه «ورزشکار و هنرپیشه» انجام می شد اما با گذشت زمان تعداد افراد بیشتری بنا به محبوبیت وارد این حوزه شدند و از مدل ها تا هنرمندان مشهور نیز فعالیت هاي مختلفی را دراین صنعت انجام دادند.

 

با رونق گرفتن شبکه هاي اجتماعی فضای اینفلوئنسر مارکتینگ یا به عبارتی تبلیغ با افراد تاثیر گذار دچار تغییراتی شد و افراد غیرسلبریتی نیز با کمک شبکه هاي اجتماعی و انجام یک مهارت به صورت کاربردی محبوب و تاثیر گذار شدند که نام آنها اینفلوئنسر نامیده شد و بدین شکل اینفلوئنسرهایی در حوزه هاي مختلف شکل گرفتند

 

که به آنها اینفلوئنسر مدل, اینفلوئنسر غذا, اینفلوئنسر سرگرمی, اینفلوئنسر سفر و اینفلوئنسر تکنولوژی گفته می‌شود ودر حوزه هاي دیگر نیز به صورت گسترده اینفلوئنسرها فعالیت هایي را انجام می‌دهند.

بیوگرافی شاخ های اینستاگرام و عکس هایی از شاخ های اینستا

در بازار ایران نیز مدت زمان کوتاهی است که بازار اینفلوئنسر مارکتینگ همانند سایر جهان داغ شده است و برندها به صورت مستقیم تبلیغاتی رابا اینفلوئنسرها و گاه سلبریتی هاي سینمایی- ورزشی انجام میدهند اما با مشکلات مختلفی از جمله مشخص نبودن محدوده قیمت, متناسب نبودن محتوا, ارتباط با واسطه و غیره مواجه هستند.”

 

روایتی ازآن برنامه

حالا که با کلیت ماجرا آشنا شدیم بد نیست بدانیم چهارشنبه شب در “باغ کتاب” چه گذشته است. دعوت از خبرنگارها و عکاس ها کمی با روال معمول تفاوت داشته و برخی ها نیز در همان دقایق آخر به برنامه دعوت شدند. نکته عجیب تر آن که دو سالن برای این برنامه درنظر گرفته شده بود. یک سالن مهمان

 

و یک سالن خبرنگاران. یعنی خبرنگارها در سالنی مجزا قرار داشتند که ویدئو پروژکتورها در آن نصب بودو برنامه را ازآن جا مشاهده می‌کردند. در نتیجه امکان برخورد نزدیک و پرسیدن سوالات احتمالی برای انها وجود نداشت. محور اصلی برنامه نیز رامبد جوان بوده که در طول برنامه تلاش می کرده صحبت هاي طنزگونه داشته باشد و عده اي از این چهره هاي اینستاگرامی نیز روی صحنه می آمدند تا هنرهای خود رابه نمایش بگذارند.

بیوگرافی شاخ های اینستاگرام و عکس هایی از شاخ های اینستا

این برنامه اما یک فرش قرمز هم داشته که چهره هاي اینستاگرامی روی آن راه بروند و عکاسان از انها عکس بگیرند! تنها جاییکه امکان برخورد نزدیک ترین رسانه ها وجود داشته اما با پاسخ هاي کوتاه و خلاصه تقریباً همه ی سوال ها بی جواب ماند. از ابعاد حقوقی این اتفاق بگیرد و تا دلایل انتخاب این چهره ها

 

و برنامه هاي بعدی… به این صورت برنامه با بازرسی شده ترین نحوه ممکن برگزار شد و فقط عکس هاي آن بطور گسترده اي در سایت ها و اینستاگرام قرار گرفت تا دنبال کنندگان این چهره ها متوجه این اتفاق ها شوند. چهره هایي مانند مستر تیستر, کچلیک, رضا عبادت, محسن بروفر, حسین شاهرخ نیا, عرفان علیرضایی, دانیال کاظمی, محسن ایزی, محمد عباسی, امیرعلی عسگریان, پوریا تی جی و…”

 

یک نقد به مراسم

سایت تابناک دربخش هایي از یادداشت خود به قلم “مهدی خرم دل” نوشت: “بازاریابی دهان به دهان Word of mouth marketing/ word/ of mouth advertising” یکی از شیوه هاي پربازده بازاریابی است که قدمتی تاریخی دارد و از گذشته مورد توجه بوده است. تبلیغات از طریق سلبریتی ها اعم از بازیگران,

 

موزیسین ها و ورزشکاران نیز در ادامه همین روش بودو درواقع اینبار بجای آنکه کیفیت یک محصول را از زبان یکی از آشنایان بشنوید و مشتری شوید, از دهان یکی از چهره هاي مطرح و محبوب می شنیدید. با توسعه شبکه هاي اجتماعی و ظهور یوتیوب, فیس بوک, اینستاگرام و توییتر, اینفلوئنسر مارکتینگ نیز ظهور کرد که در ادامه همین تبلیغات دهان به دهان بود.

بیوگرافی شاخ های اینستاگرام و عکس هایی از شاخ های اینستا

شبکه هاي اجتماعی مفهوم سلبریتی یا چهره را تغییر دادند و گروهی بدون آن که از برجستگی خاصی برخوردار باشند, مخاطبان گسترده اي جذب کردند. در غرب که این پدیده برای اولین بار نمایان شد ودر اینستاگرام نمود بیشتری یافت, مدل ها در صف اول بودند ودر ادامه اشخاصی که اقدامات خاصی انجام می دادند

 

مورد توجه قرار گرفتند. در فضای کنونی طبق معمول چهره اي جدی در حوزه استندآپ کمدی, تحلیل گران و مرورگران محصولات حوزه آی تی و ماشین که به محض عرضه یک محصول در اصلاح آنباکسینگ می‌کنند, اشخاص فعال در حوزه گردشگران یا به تعبیر دقیق گردشگران حرفه اي که زمان طولانی از سال رابه گردش می گذرانند, گیمرهای مشهور که به تحلیل بازی ها می‌پردازند و…

 

بعنوان اینفلوئنسرهای مشهور در غرب شناخته میشوند. ویژگی مشترک آنها تمرکز دریک حوزه خاص است. در ایران هم چون تعداد زیادی از موضوعات, مفهوم اینفلوئنسر نیز به قهقرا رفت و طبق معمول اشخاص دارای رفتارهای غیرطبیعی بعنوان اشخاص بامزه مورد توجه قرار می‌گیرند و با فالوئرهای چندصد هزار تا چند میلیونی

 

بعنوان اینفلوئنسر معرفی می‌شوند. برخی برندها نیز برای دیده شدن بجای آنکه سراغ چهره هاي موجه و معتبر فرهنگی و اجتماعی بروند, سراغ این اشخاص می‌روند که هزینه تبلیغاتی آنها نسبت به بازیگران و ورزشکاران شناخته شده کمتر است.”

بیوگرافی شاخ های اینستاگرام و عکس هایی از شاخ های اینستا

مهارت این چهره ها چیست؟

شاید بد نباشد مرور کوتاهی داشته باشیم بر برخی چهره هاي که دراین مراسم حضور داشتند و این که مهارت و ویژگی خاص انها چیست که به زعم برگزارکنندگان این برنامه بعنوان “چهره هاي تاثیر گذار” اینستاگرام شناخته شدند.

 

– مستر تیستر: او یکی از چهره هایي است که به رستوران هاي مختلف سر میزند و نظر خودش در مورد کیفیت غذا و دیگر موارد مناسب برای یک رستوران را در صفحه اش به اشتراک می‌گذارد.

 

– کچلیک: پسر خردسال مازندرانی که با شیرین زبانی خود توانست دل خیلی ها را ببرد و کلیپ هاي او دست به دست می‌چرخد.

 

– رضا عبادت: بدلیل شباهت عجیبش به مسی بعنوان بدل مسی شناخته می‌شود ودر شبکه هاي اجتماعی یکه تازی میکند و به کاربران توصیه هاي اخلاقی می‌کند تا چگونه در زندگی خود موفق شوند.

 

– محسن بروفر: او با گزارش هاي علیفر به شهرت رسید. بر روی گزارش هاي فوتبالی علیفر دابسمش می ساخت و از این طریق استعدادش شکوفا شد.

 

– محسن ایزی: یکی از قدیمی هاي اینستاگرام است که از همان ابتدا تمرکز خودرا روی ساختن دابسمش گذاشت و همان‌ گونه نیز تلاش می‌کند بامزه باشد.

 

– عرفان علیرضایی: ابتدا فعالیت هاي بشردوستانه داشت, یک مدت به دابسمش سازی روی آورد ودر آخر نیز با ساخت کلیپ هاي طنز توانست به شهرت برسد.

 

تصاویر جالب از مراسم شاخ های اینستاگرام ایران در باغ کتاب

بیوگرافی شاخ های اینستاگرام و عکس هایی از شاخ های اینستا

– حسن شاهرخ نیا: کلیپ هاي طنز و دابسمش می سازد و مثل بقیه تلاش می‌کند خوشمزه باشد.

 

– دانیال کاظمی: او اکثرا به دنبال فعالیت هاي ژانگولر, شعبده بازی و.. میگردد.

 

بیوگرافی شاخ های اینستاگرام و عکس هایی از شاخ های اینستا

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
آسمان آبی
مبلمان اداری