سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

تنهایی لیلا پرطرفدارترین سریال ایرانی

مجموعه : فیلم و سریال
تنهایی لیلا پرطرفدارترین سریال ایرانی

تنهایی لیلا پرطرفدارترین سریال ایرانی در سال 94 شناخته شد. در یک نظر سنجی از مردم توسط صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران مشخص گردید که تعداد کثیری از رای دهندگان طرفدار سریال تنهایی لیلا هستند.

 

مرکز پژوهش و سنجش افکار عمومی صداوسیما در یک نظر سنجی از نمونه 457 نفری ساکن شهر تهران، نظر آن ها را در خصوص سریال های جدید جویا شد. بنابر این گزارش، نتایج این نظرسنجی که در هفته چهارم مرداد ماه انجام شده، نشان می دهد که بیش از 50 درصد آن ها بیننده سریال های جدید بوده اند. در این میان سهم زنان کمی بیشتر و حدود 54 درصد بوده است.

 

دیگر نتایج نظر سنجی نشان می دهد که در مقطع مورد بررسی، سریال تنهایی لیلا از شبکه سه سیما با حدود 88 درصد رضایت پر بیننده ترین سریال بوده است. در این میان سریال تعبیر وارونه یک رویا از شبکه یک سیما و سریال آقای دکتر از شبکه دو به ترتیب با 84 و 78 درصد میزان رضایت در رتبه بعدی قرار گرفته اند.

 

منبع: فارس

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

طرز تهیه 7 نوع ساندویچ خوشمزه برای وعده ناهار دانش آموزان تکنیک های مهم برای بهتر درست کردن جوجه کباب طرز درست کردن اسموتی موز با کره بادام زمینی طرز تهیه ساندویچ گوشت لقمه ای با خمیر اضافه آموزش درست کردن خورش طلا کوله گیلانی انار، میوه ای شگفت انگیز برای ترمیم عضلات بدن انسان آموزش تکنیک های مهم برای درست کردن فلافل بازاری کیک های خوشمزه با تجهیزات پزشکی طرز تهیه خورشت آلو اسفناج در منزل مواد غذایی پر انرژی و نشاط آور آموزش کامل درست کردن ترشی انبه‌ کال در منزل آموزش ساده درست کردن کلوچه فندقی