سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

فروش چهار میلیاردی سینماها موش ها را میلیاردر کرد

مجموعه : فیلم و سریال
فروش چهار میلیاردی سینماها موش ها را میلیاردر کرد

فروش چهار میلیاردی سینماها موش ها را میلیاردر کرد. تهیه کنندگان شهر موش ها از برپایی مراسمی ویژه همزمان با آغاز مدارس نیز خبر داد.

 

یکی از تهیه کنندگان شهر موش ها2 خبر از فروش 4 میلیارد تومانی این فیلم در سراسر کشور داد.

علی سرتیپی روز یکشنبه در گفت وگو با ایرنا، افزود: شهر موش ها 2 با در اختیار داشتن 30 سالن در سینماهای تهران و هفده شب نمایش دو میلیارد و چهارصد میلیون تومان فروش داشته است که نشان از استقبال خوب مردم پایتخت  نسبت به این فیلم است.

 
وی افزود: این فیلم همچنین در شهرستان ها اکران خود را در 50 سالن آغاز کرد و بعد از 12 روز نمایش به فروش یک میلیارد و ششصد میلیون تومان رسیده است.
 

مدیر پخش فیلمیران با اشاره به استقبال خوب مردم در سراسر کشور خاطرنشان کرد: تا به امروز این فیلم در مجموع کل کشور فروشی بالغ بر چهار میلیارد داشته و اگر به همین شکل مورد استقبال قرار گیرد رکوردی ماندگار در فروش فیلم سینمایی در ایران به جا خواهد گذاشت.

 
تهیه کنندگان شهر موش ها از برپایی مراسمی ویژه همزمان با آغاز مدارس نیز خبر داد.
 
سرتیپی گفت: نوشت افزار شهر موش ها نیز در نمایشگاه باز باران توزیع شد که با استقبال خوب مردم جزو برندهای پرفروش این نمایشگاه شد.

 
نمایشگاه باز باران روزهای گذشته در چند نقطه تهران برپا بود.
 
وی همچنین توضیح داد که آثار تصویری شهر موش ها در نمایشگاه نوشت افزار که هم اکنون در مصلی تهران برپاست با استقبال مواجه شده است.

 
شهر موش ها2 را خانم مرضیه برومند کارگردانی و فرهاد توحیدی نوشته است. این فیلم به تهیه کنندگی علی سرتیپی و منیژه حکمت در سینماهای سراسر ایران در حال اکران است.

 

 

منبع: ایرنا

 

 

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

روش خوشمزه تر کردن گوشت کبابی با سس سویا آموزش درست کردن کلوچه رولتی همه چیز درباره آویشن طرز تهیه حلوای آلبالو در منزل طرز تهیه پیتزا ماهی با سبزیجات دانستنی هایی درباره گوشت گاو، گوساله، گوسفند و بره رنگ زولبیا و بامیه نشانه کیفیت است آموزش شیرینی خوشمزه هندوانه آموزش تهیه و طبخ کباب سبزیجات رژیمی طرز تهیه غذاهای محلی مازندران ، شهرکرد ، بندرعباس و استان فارس آموزش درست کردن دلمه مرغ دستور پخت کلوچه شیرمال