سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

تولید مجموعه “پایتخت 5” به زودی کلید می خورد

مجموعه : فیلم و سریال
تولید مجموعه “پایتخت 5” به زودی کلید می خورد

تولید مجموعه “پایتخت 5″ به زودی کلید می خورد. این خبری است که توسط محسن تنابنده (نقی معمولی) بازیگر این سریال پر مخاطب فاش شده است. به گفته تنابنده سریال «پایتخت» همچنان ظرفیت دراماتیکی برای ادامه دار شدن را دارد و در صورت اصرار مردم و حمایت سازمان می توان به تولید «پایتخت۵» امیدوار بود.

 

تنابنده با گلایه از برخی منتقدان افزود: «ساخت یک مجموعه تلویزیونی که بتواند به سلائق متنوع و مختلف مخاطب پاسخ دهد کار دشواری است و سریال «پایتخت» همین که به سری چهارم خود رسیده یعنی تا حدزیادی در این زمینه موفق بوده و نتایج نظر سنجی سازمان نیز موکد همین معناست. اما متاسفانه برخی از منتقدان بدون شناخت از فرایند سریال سازی و دشواری‌های آن و علی رغم استقبال بالای مردم از پایتخت آن را مورد بی‌مهری قرار می‌دهند.»

 

بازیگر نقی معمولی ادامه داد: «قطعا «پایتخت 4» واجد ضعف و کاستی هایست که متاثر از زمان محدود و فشردگی که در تولید داشتیم بود و متاسفانه فقدان یک برنامه ریزی دقیق و عدم فرصت کافی در تولید مجموعه های نمایشی موجب شتابزدگی و افت کیفیت می شود که این معضل دامنگیر بسیاری از مجموعه های تلویزیونی بوده که باید راه حلی جدی برای آن پیدا کرد.»

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

طرز تهیه سالاد انار ویژه شب چله دستور پخت خوراک خوشمزه و راحت ( اسفناج و قارچ) آموزش غذایی دریایی و خوشمزه (میگو پلو و سبزیجات) آموزش درست کردن کباب کوبیده بازاری روش درست کردن لیموناد هندوانه و کیوی آموزش درست کردن کباب شکم پر طرز تهیه شیرینی بدون روغن رژیمی آموزش درست کردن پنیر پیتزا طرز تهیه خوشمزه ترین آبمیوه تابستانی طرز تهیه پای کره بادام زمینی آموزش درست کردن همبرگر مغزدار ساندویچ خوشمزه آموزش درست کردن ساندویچ بوقلمون