سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

دختر مایکل جکسون با ظاهر عجیب و غریب و نامتعارف + تصاویر

دختر مایکل جکسون با ظاهر عجیب و غریب و نامتعارف + تصاویر

دختر مایکل جکسون با ظاهر عجیب و غریب و نامتعارف در روز جمعه این هفته در مقابل رسانه ها حاضر شد. دختر مایکل جکسون یک جوان زیباروی 18 ساله است که وی فرزند مایکل جکسون خواننده فقید می باشد.

 

روز جمعه پاریس تنها دختر مایکل جکسون خواننده فقید، عکسی از خودش به اشتراک گذاشت که نشان می داد با کت شلوار و موهای کوتاهی به رنگ آبی برای ست شدن با رنگ لباس دوستش، قصد دارد وی را برای جشن فارغ التحصیلی دبیرستان همراهی کند.

دختر مایکل جکسون با ظاهر عجیب و غریب و نامتعارف + تصاویر

به گزارش سایت سماتک به نقل از نیک صالحی پاریس دختر 18 ساله مایکل جکسون که در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی 1.7 میلیون دنبال کننده دارد، در کنار این عکس نوشت:”تنها یک دوست واقعی رنگ موهایش را برای ست شدن با رنگ لباس دوستش، رنگ می کند.”

 

مدل مویی که پاریس جکسون به نمایش گذاشت، جدیدترین تغییری است که وی پس از کوتاه کردن موهای مشکی اش در ماه فوریه، در ظاهر خود ایجاد کرده است.

دختر مایکل جکسون با ظاهر عجیب و غریب و نامتعارف + تصاویر

دختر مایکل جکسون از ماه آوریل که تولد 18 سالگی خود را جشن گرفته است، به گزارش نیک صالحی دست به اقدامات غیرمتعارفی از جمله سوراخ کردن زبانش، خالکوبی داخل لب، گردن، دو بازو و چندین انگشتش را انجام داده است و شاید بتوان گفت رنگ کردن موهایش به رنگ آبی بی ضررترین اقدام اخیرش بوده است!

 

منبع : niksalehi.com

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

طرز تهیه ترشی مخلوط خانگی آموزش اصولی درست کردن میگو کبابی آموزش درست کردن ترشی انار در خانه سبزیجاتی که سلامت شما را تضمین می کنند طرز تهیه ساندویچ تن ماهی در 5 دقیقه آموزش اردور ژلاتینی با بیسکویت ترد هلیله سیاه و خواص درمانی آن چیست؟ روش درست کردن مربا انجیر ویژه افطار آموزش درست کردن قیمه برای افراد تحت رژیم تغذیه آموزش تصویری درست کردن ماکارونی همبرگری آموزش درست کردن شکلات خوشمزه ویژه صبحانه شکلات تلخ و فواید بی نظیر آن