سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

ابتلاء بازیگر زن 28 ساله هالیوود به بیماری ناعلاج

ابتلاء بازیگر زن 28 ساله هالیوود به بیماری ناعلاج

یک بازیگر زیبای هالیوودی با نام لیندسی لوهان به یک بیماری ناعلاج و غیر قابل درمان مبتلا شده است. لیندسی لوهان که برای گذران تعطیلات به جزیره French Polynesia رفته بود، در توییتر و اینستاگرام خود عکس هایی شاد از دوران تعطیلاتش می گذاشت و با اعتماد به نفس بالا جملاتی مثبت و پرانرژی می نوشت.

ابتلاء بازیگر زن 28 ساله هالیوود به بیماری ناعلاج

لیندسی لوهان، بازیگر بیست و هشت ساله هالیوودی، به یک بیماری ویروسی غیر قابل درمان مبتلا شده است. چند روز پیش، لیدنسی لوهان در توییتر خود و نوشت که به بیماری چیکانگونیا/Chikungunya مبتلا شده است.

 

این بیماری ویروسی که توسط نیش پشه وارد بدن می شود، باعث تب و درد مفاصل شدید می شود. تب تا هفت روز و درد مفاصل حتی تا ماه ها می تواند ادامه پیدا کند. اگرچه درمانی قطعی برای این بیماری ویروسی وجود ندارد، اما می توان با مسکن ها از عوارض و درد کاست. این بیماری  به ندرت در افراد مسن، باعث مرگ می شود.

 

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش درست کردن شیر تخمه نکاتی مهم برای پختن کیک همه آنچه باید در مورد نوشیدنی اسموتی بدانید طرز تهیه نان پانچوی سیب طرز تهیه کتلت بادمجان با سویا آموزش درست کردن نان گردویی گیاه زنجبیل با خاصیت ضد تهوع و التهاب آموزش درست کردن شیرینی قارچی آموزش درست کردن کیک شکلاتی کلاسیک طرز درست کردن و روش تهیه زیتون پرورده سبزیجاتی که اگر پخته شوند خاصیت بیشتری دارند طرز تهیه خورش هلو بهترین غذای تابستانی