الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

دستگیری بازیگر معروف سینما و تلویزیون به علت مست بودن

دستگیری بازیگر معروف سینما و تلویزیون به علت مست بودن

دستگیری بازیگر معروف سینما و تلویزیون به علت مست بودن سوژه جنجالی شد. در تازه ترین مورد «شیا لابوف» بازیگر معروف هالیوودی مجموعه فیلم‌های «ترانسفومرز» به اتهام مستی بازداشت شده است. 

 

مصرف مشروبات الکلی از جمله ناهنجاریهایی می باشد که سالهاست توسط برخی از بازیگران سینمای هالیوود دنبال می شود و در بین آنها دیده می شود و هرازگاه نیز اسباب برخورد نیروهای پلیس با آنها را فراهم می کند. در تازه ترین مورد «شیا لابوف» بازیگر معروف هالیوودی مجموعه فیلم‌های «ترانسفومرز» به اتهام مستی بازداشت شده است.

 

شیا لبوف عصر روز گذشته برای شرکت در جشنواره سالانه موسیقی آستین، به تگزاس رفته بود، و پس از آنکه بی‌‌اعتنا به اخطارهای پیاپی پلیس، در وسط خیابان شروع به قدم زدن کرده است. پس از آنکه مشخص شد که مست می باشد، توسط مأمورین پلیس دستگیر و راهی بازداشتگاه شد.

 

این اولین باری نیست که «لابوف» با قانون درگیر می‌شود، ژوئن سال 2014 میلادی نیز او به خاطر رفتارهای ناشایست ناشی از مستی، در افتتاحیه یک نمایش در نیویورک دستگیر شده است.

 

مارس همان سال، دادگاه اعلام کرده است که این بازیگر 28 ساله باید سه ماه تحت درمان قرار گیرد و پس از آن نیز برای ۶ ماه تحت نظر خواهد بود.

loading...

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری