الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

جنجال درخواست امضاء از جنیفر لوپز در هتل ملیا دوسلدورف

جنجال درخواست امضاء از جنیفر لوپز در هتل ملیا دوسلدورف

یک مستخدم جوان که خاطرخواه جنیفر لوپز شده بود تقاضای امضاء دادن از این خواننده مشهور کرد که این درخواست منجر به یک جنجال و نهایتا اخراج این مستخدم شد. اما این داستان پایان خوشی داشت زیرا این مستخدم جوان هم مثل شخصیت جنیفر در فیلم “خدمتکاری در منهتن “خیلی خوش شانس بود و یک هتل لوکس دیگر بلافاصله او را استخدام کرد.

 

یکی از مستخدمان هتل محل اقامت جنیفر لوپز از این خواننده درخواست کرد که به او امضاء بدهد و فقط به همین دلیل اخراج شد . اگر چه این بازیگر و خواننده مشهور هالیوود در سال ۲۰۰۲ در فیلم “خدمتکاری در منهتن ” نقش یک مستخدم را بازی کرد اما ظاهرا” بازی در این فیلم هیچ تاثیری روی او نگذاشته است و در زندگی واقعی او اصلا” نمی تواند این قبیل آدمها را درک کند.

 جنجال درخواست امضاء از جنیفر لوپز در هتل ملیا دوسلدورف

به گزارش پایگاه تفریحی سماتک، یکی از مستخدمان هتل لوکس ملیا دوسلدورف فقط بخاطر درخواست امضاء از این سوپر استار اخراج شد. این مستخدم که پری دوداج نام دارد درباره این موضوع گفت:من اتاق جنیفر لوپز را تمیز کردم و از آنجایی که یکی از طرفداران او بودم کمی جسارت به خرج دادم و دوباره به درب اتاق او رفتم تا از او درخواست کنم که به من یک امضاء بدهد.

 

 اما دستیاران او اجازه ندادند من وارد اتاق شوم و درخواست مرا رد کردند.این مستخدم بیچاره نه تنها نتوانست از خواننده مورد علاقه اش امضاء بگیرد بلکه روز بعد هم مجبور شد از آن هتل برود زیرا پرسنل جنیفر از او به مدیر هتل شکایت کرده بودند.

 

او در ادامه حرفهایش گفت: روز بعد ،از شرکتی که مرا در این هتل استخدام کرده بود با من تماس گرفتند و به من گفتند که خانم جنیفر لوپز از تو شکایت کرده است . من همانجا و با همان تماس تلفنی اخراج شدم ، فقط به خاطر یک امضاء! مدیر این هتل هم در خصوص اخراج خانم پری دوداج بیانیه ای صادر کرد و در این بیانیه گفت:” او برخلاف مقررات وضع شده رفتار کرده بود و برای حریم خصوصی مشتریان مزاحمت ایجاد کرده بود و به همین دلیل اخراج شد.”

 

 

 

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری