الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

خواننده زن سرشناس در نخستین روز سال 2016 درگذشت

خواننده زن سرشناس در نخستین روز سال 2016 درگذشت

یکی از بهترین و معروف ترین خوانندگان زن سرشناس در نخستین روز سال 2016 میلادی دار فانی را وداع گفت و به خانه ابدی اش رفت. این خواننده اهل کشور آمریکا بود و در سن 65 سالگی فوت کرد.

 

اولین روز سال 2016 مصادف شد با اخرین روز زندگی ناتالی کول خواننده سرشناس آمریکایی. وی در بیمارستانی در شهر لس انجلس ،تنها یک شب مانده به آغاز سال نو میلادی2016 درگذشت. او هنگام مرگ 65 سال داشته است.این خواننده برنده‌ی جایزه گرمی دختر نت کینگ‌ کول پیانیست جاز و خواننده سرشناس آمریکایی بوده است.

 

این خواننده مشهور قبلا از هپاتیت و مشکلات کلیوی رنج میبرد .ناتالی کول اخیرا به دلیل بیماری چند برنامه از جمله‌ اجرای خود در شب کریسمس را لغو کرده بود و در حال مداوا و استراحت بود. او در گذشته با مشکلات مواد مخدر و بیماری هپاتیت مبارزه می‌کرده است و یک بار نیز در سال 2009 تحت عمل جراحی پیوند کلیه قرار گرفته بود.

 

ناتالی تحت تاثیر پدرش و با الهام از کارهای او از سن 11 سالگی وارد عرصه موسیقی شده بود، هر چند که مدت زمانی کوتاه پس از آن در سال 1965 و درحالی که تنها 15 سال داشت پدرش را از دست داد. او فعالیت هنری خود را به عنوان خواننده‌ی سبک آر اند بی آغاز کرد، اما کم کم به سمت موسیقی پاپ و جاز کشیده شد.

 

شایان ذکر است بزرگترین موفقیت دوران کاری او با انتشار آلبوم«فراموش‌نشدنی…باعشق» در سال 1991 به دست آمده بود. او در این آلبوم برخی از آهنگ‌های پدرش را بازخوانی کرد و از این طریق یاد او را گرامی داشت.

 

مطالب مرتبط:

 

عکس های لو رفته ادل خواننده زن انگلیسی در حمام

 

عکس بدون آرایش گوگوش خواننده زن

 

عکس های خواننده زن با آرایش و لباس عجیب

 

بازگشت خواننده زن ایرانی از لس آنجلس به ایران

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری