سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

شرط جالب آنجلینا برای ازدواج با برد پیت پس از 10 سال زندگی با او

شرط جالب آنجلینا برای ازدواج با برد پیت پس از 10 سال زندگی با او

شرط جالب آنجلینا برای ازدواج با برد پیت پس از 10 سال زندگی با او همه را شگفت زده کرد. آنجل از شوهرش درخواست کرد تا در صورت وقوع طلاق ثروتشان بین 6 فرزندشان تقسم شود. ثروت این زوج نزدیک به 425 میلیون دلار (240 میلیون دارایی برد و 185 میلیون سهم آنجلینا) برآورد شده است و در صورت وقوع طلاق میان آن دو، پول‌های آن ها به فرزندانشان تعلق می‌گیرد.

 

با وجود 10 سال زندگی مشترک در کنار هم ، آنجلینا جولی تصمیم گرفت که قبل از «بله» گفتن و ازدواج رسمی با برد پیت در روز بیست و سوم اوت گذشته قراردادی را با او به امضاء برساند. کاری که معمولا میان افراد ثروتمند و مشهور جهان رایج است.

 

بر اساس گزارش مجله «استار» که این مطلب را منتشر کرده، این قرارداد به شدت مورد حمایت وکلای این دو هنرپیشه قرار گرفته است.

 

ثروت این زوج نزدیک به 425 میلیون دلار (240 میلیون دارایی برد پیت و 185 میلیون سهم آنجلینا جولی) برآورد شده است و در صورت گرفتن طلاق میان آن دو، پول‌های آن ها به بچه هایشان تعلق می‌گیرد.

 

در صورت وقوع طلاق، هریک از آن دو فقط دارایی پیش از ازدواج را حفظ خواهند کرد .این مجله می افزاید :

پولی که این زوج پس از ازدواج به دست می آورند در محلی ذخیره می گردد و درصورت وقوع طلاق به شش قسمت مساوی میان فرزندان تقسیم خواهد شد پیمانی که یک بار دیگر نشان می دهد برای این دو فرزندانشان بیش از هرچیز اهمیت دارند.

 

 

منبع: اخبار فرهنگی باشگاه خبرنگاران

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

چگونه در خانه کیک بستنی درست کنیم؟ آموزش درست کردن کیک موز و کیوی آموزش درست کردن پودینگ شکلاتی خامه ای سبزیجاتی که سلامت شما را تضمین می کنند طرز تهیه یک شام خوشمزه با استفاده از ران مرغ و قارچ طرز تهیه کیک آلو سیاه مخصوص تابستان آموزش پخت نان بافته آموزش درست کردن مربای پوست پرتقال در خانه آموزش درست کردن سس سالسا آموزش درست کردن کاپ کیک قلب مخصوص ولنتاین دستور پخت کلوچه شیرمال آموزش درست کردن شیرینی آردی عید نوروز