سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

ازدواج مخفیانه دختر و پسر معروف سینما که باهم دوست بودند (عکس)

ازدواج مخفیانه دختر و پسر معروف سینما که باهم دوست بودند (عکس)

ازدواج مخفیانه دختر و پسر معروف سینما که باهم دوست بودند

 مشهورترین زن و مرد جوان بازیگر در دنیای هالیوود به تازگی به صورت کاملا مخفیانه عروسی کردند. به گزارش سایت سماتک این دو بازیگر قبل از رسمی کردن پیوند زناشویی خود با یکدیگر دوست بوده اند و روابط جنسی بسیار زیادی را با هم تجربه کرده اند.

 

به نظر میرسد دو بازیگر سرشناس هالیوودی بطور مخفیانه ازدواج کرده باشند!کتی هولمز همسر سابق تام کروز که در سال 2012 از یکدیگر جدا شدند, مدتها بود که شایعاتی مبنی بر ارتباط عاشقانه او و جیمی فاکس Jamie Foxx بازیگر سیاه پوست و به گزارش سایت سماتک سرشناس هالیوودی به گوش می رسید.اما به نظر می رسد ارتباط آنها کمی جدی تر شده و آنها نامزد کرده اند و حتی عده ای معتقدند که این زوج ازدواج کرده اند.

ازدواج مخفیانه دختر و پسر معروف سینما که باهم دوست بودند (عکس)

سماتک: تمام این شایعات از زمان حضور چند روز پیش کتی هولمز در نیویورک شروع شد چرا که او با حلقه ای طلایی در انگشتش دیده می شد که الماسی بزرگ نیز برروی آن قرار داشت!همزمان در همان شب نیز جیمی فاکس در نیویورک شکار عکاسان شد و به نقل از سماتک او نیز حلقه ای در دستش دیده میشد.دوستان جیمی فاکس نسبت به خبر ازدواج او و کتی هولمز واکنش نشان داده و اعلام کردند که شاید بین آنها ارتباطی باشد اما مطمئنا ازدواج نکرده اند!

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

طرز درست کردن و روش تهیه زیتون پرورده آموزش غذایی خوشمزه به نام مرغ خامه ای ایتالیایی طرز تهیه صبحانه ای سرشار از فیبر و انرژی بخش طرز درست کردن ناگت ماهی در منزل آموزش پودینگ میوه روش درست کردن پاستا فرمی با پنیر در خانه آموزش سس هزار جزيره با طعم بی نظیر طرز تهیه پسته پلو با مرغ غذای سنتی ایرانی آموزش نان شکلاتی با عطر و بوی عالی طرز درست کردن و نحوه طبخ خورش قیمه زرشک غذاهای خوشمزه خیابانی شهرهای مختلف دنیا آموزش طبخ حلیم گوشت