سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

دختر پل واکر تولد پدر مرده اش را در اینستاگرام به وی تبریک گفت

دختر پل واکر تولد پدر مرده اش را در اینستاگرام به وی تبریک گفت

دختر پل واکر تولد پدر مرده اش را به وی تبریک گفت. او در صفحه اینستاگرام عکسی را منتشر کرد که پدرش را وی را بغل کرده است. اگر این ستاره اکنون زنده می بود امسال 41 ساله می شد.

 

“پل واکر” در نوامبر سال 2013 در یک سانحه وحشتناک رانندگی جان خود را از دست داد و مرگ او شوک بزرگی به دنیای سینمای هالیوود وارد کرد.

 

دختر زیبای “ پل واکر ” هنرپیشه سرشناس هالیوودی که چندی پیش در سانحه تصادف جان خود را از دست داد به مناسبت چهل و یکمین سالگرد تولد پدرش پیامی را در اینستاگرام قرار داد. این دختر 15 ساله با انتشار تصویری از ” پل واکر ” در حالی که وی را در آغوش دارد پیغام ساده ای با مضمون : ” تولد مبارک ، دوستت دارم ” یاد و خاطره پدرش را گرامی داشت.

 

“پل واکر” در نوامبر سال گذشته در یک سانحه دردناک رانندگی جان خود را از دست داد و مرگ او شوک بزرگی به سینمای هالیوود وارد کرد. دختر او درست چند هفته قبل از این حادثه به لوس آنجلس آمده بود تا در کنار پدرش زندگی کند. او مدت ها به همراه مادرش در هاوایی زندگی میکرد.

 

 

 

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

چگونه کوفته قلقلی با سس ادویه دار درست کنیم ؟! آموزش غذای خوشمزه  خاگینه کدو سبز آموزش درست کردن ماهی مخصوص کریسمس روش درست کردن شربت ریواس فوت و فن های پخت انواع لازانیا آموزش سس سالاد با سبزيجات معطر فواید ماست برای سلامتی طرز درست کردن کتلت رژیمی برای افراد تحت رژیم آموزش طبخ باقالی پلو با ته چین مرغ فواید بیشمار نوشیدن آب برای بدن آموزش درست کردن بادمجان کبابی آموزش درست کردن کوفته قلقلی با گوجه و مرغ