سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

سورپرایز لیدی گاگا با یک هدیه منحصر به فرد در کریسمس + تصاویر

سورپرایز لیدی گاگا با یک هدیه منحصر به فرد در کریسمس + تصاویر

سورپرایز لیدی گاگا با یک هدیه منحصر به فرد در کریسمس

 بسیاری از دوستداران و هواداران بازیگران و خوانندگان دنیای هالیوود هدیه های زیبا و بسیار شگفت انگیزی را برای آنان ارسال می کنند و به تازگی لیدی گاگا خواننده جوان هالیوودی با یک سورپرایز بسیار زیبا در کریسمس حیرت زده شد.

 

اینطور به نظر می رسد که کریسمس برای ستاره های هالیوود شروع شده است. ستاره های بسیاری هدیه های کریسمسی خود را زودتر از زمان خود تحویل گرفته اند و این بار نوبت لیدی گاگا است.

 

لیدی گاگا دیروز صبح با یک هدیه بزرگ سورپرایز شد. او این هدیه را از مدیر عامل اجرایی، جان جنیک، و رئیس هیئت مدیره اش، استیو برمن، دریافت کرد.لیدی گاگا این عکس را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد و نوشت:

سورپرایز لیدی گاگا با یک هدیه منحصر به فرد در کریسمس + تصاویر

«امروز یک فرشته سفید مقابل در خانه ام ایستاده بود، فکر می کنم که او از بهشت آمده است. من از ته قلبم از جان جنیک و استیو برمن به خاطر این هدیه زیبایشان متشکرم. به زودی سوار بر آن خواهم شد، او را همیشه دوست خواهم داشت و تمام سعی ام را برای مراقبت از او خواهم کرد. این هدیه سورپرایز بزرگی برای من بود.»

سورپرایز لیدی گاگا با یک هدیه منحصر به فرد در کریسمس + تصاویر

اما چرا اسب؟! اما به نظر شما به ستاره هالیوودی که در سال 2013 سوار بر یک اسب بزرگ سفید مکانیکی روی فرش قرمز ظاهر شد، چه می تواند هدیه داد؟گویا خانه و لباس این اسب از قبل آماده بوده است. لیدی گاگا این اسب را «فرشته سفیدی از بهشت» می نامد.

 

مطالب مرتبط:

 

حضور لیدی گاگا و سگ جدیدش در نیویورک سیتی

 

دستکش های جنجالی لیدی گاگا در اسکار 2015

 

عکسهای عاشقانه لیدی گاگا در آغوش سگش

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش درست کردن كيک سيب زمينی بهترین خواص فلفل کدامند؟ طرز تهیه و روش طبخ رولت ته چین مرغ آموزش طبخ کوکوی عدس آموزش درست کردن اسموتی زغال اخته مناسب برای کاهش وزن روش درست کردن خوشمزه ترین شام رژیمی در تابستان شیرهای گیاهی کدامند؟ آموزش درست کردن چیپس خرمایی در خانه + خواص آموزش طبخ جوجه کباب رژیمی انگور و تاثیرات شگفت انگیز آن بر قلب و عروق خواص جدید قهوه برای زنان هات داگ ناسالم ترین خوراکی کره زمین