الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

ستارهایی که بچه طلاق اند

ستارهایی که بچه طلاق اند

ستاره های معروفی در دنیا وجود دارند که بدون پدر و مادر بزرگ شده اند و بچه های طلاق اند. فهرستی از نام‌های ستاره‌هایی را که بدون پدر و مادر واقعی‌شان توانستند در دنیای شهرت بدخشند، در زیر آورده شده است:

 

1.    جیمی فاکس

ستارهایی که بچه طلاق اندمدتی کوتاهی بعد از به دنیا آمدنش توسط “استر ماری” و ” مارک تالی” به فرزند خواندگی گرفته شد.

 

2.    مرلین مونرو

ستارهایی که بچه طلاق انددر نوجوانی، مادرش دچار بیماری روحی و روانی بود و با مشکلات اقتصادی دست و پنجه نرم می‌کرد. بنابراین تصمیم گرفت “مرلین مونرو” را در پرورشگاه بگذارد. بعد از مدتی مادرش خانه‌ای خرید و تصمیم به برگرداندن “مرلین” داشت اما به بیمارستان منتقل شد و “مرلین” در پرورشگاه سرگردان ماند.
 

3 . بیل کلینتون

ستارهایی که بچه طلاق اندنام اصلی او “ویلیام جفرسون بلیث سوم” است. پدرش سه ماه قبل از بدنیا آمدنش از دنیا رفت و مادرش “بیل ” را نزد پدر بزرگ و مادربزگش گذاشت. بعد از گذشت سالها مادرش با “راجر کلینتون” ازدواج کرد و “بیل” که هنوز به پانزده‌سالگی نرسیده بود نام خانوا‌دگی‌اش را عوض کرد.
 

4 . نیکول ریچی

ستارهایی که بچه طلاق اندوقتی سه ساله بود، پدر و مادرش او را به “برندا هاروی” و “لیونل ریچی” سپردند چون از عهده مخارج او برنمی‌آمدند. ابتدا “لیونل” مسئولیت نگهداری “نیکول” را بر عهده گرفته بود، اما وقتی “نیکول” به سن نه سالگی رسید، “لیونل” او را به فرزند خواندگی پذیرفت.

 
 5 . کریستین چنووس

ستارهایی که بچه طلاق اند“کریستین” پنج روزه بود که “جری” و “جونی چنووس” او را به فرزند خواندگی پذیرفتند.
 

6 . استیو جابز

ستارهایی که بچه طلاق اند“استیو جابز” از پدری به نام “عبدالفتاح جان جندلی” سوری و مسلمان و مادری به نام “خوآن شیبل” که یک آلمانی – سوئیسی بود، زاده شد. پدر “پیبل” مخالف زندگی او با “جندلی” بود بنابراین “شیبل” به کالیفرنیا مهاجرت کرد و “استیو جابز” را به خانواده‌ای سپرد. “پاول” و “کلارا جابز” او را به فرزند خواندگی پذیرفتند.
 

7 . سارا مک لاکن

ستارهایی که بچه طلاق اندمدت کوتاهی بعد از به دنیا آمدنش،‌ خانواده آمریکایی او را به فرزند خواندگی پذیرفتند.
 

8 . ری لیوتا

ستارهایی که بچه طلاق انددر شش ماهگی و در سال 1954 به دنیا آمد و در همان زمان هم به فرزند خواندگی پذیرفته شد. سال 2000 مادر بیولوژیک و اصلی خود را پیدا کرد و فهمید که اسکاتلندی است. همچنین فهمید یک برادر و پنج خواهر ناتنی و یک خواهر تنی دارد.
 

9 . نلسون ماندلا

ستارهایی که بچه طلاق اندبعد از درگذشت پدرش ، “نلسون ماندلا” در نه سالگی به فرزند خواندگی پذیرفته شد.

 

10. مایکل بی

ستارهایی که بچه طلاق انددر لس آنجلس به دنیا آمد و “هریت” و “جیم بی” او را به فرزندخواندگی پذیرفتند.

 
11 . اینگرید برگمان

ستارهایی که بچه طلاق اندستاره “کازابلانکا” وقتی سیزده ساله بود به خانه خاله‌اش فرستاده شد تا برای همیشه با آنها زندگی کند.

 
12 .  ترومن کاپوتی

ستارهایی که بچه طلاق اندنویسنده “صبحانه در تیفانی” وقتی فقط هشت سال داشت به قوم و خویش های مادرش سپرده شد.

 
13 . ریچارد برتون

ستارهایی که بچه طلاق اندنام اصلی “ریچارد برتون” ، “ریچارد جنکیز” است که وقتی هفده ساله بود ناظم مدرسه‌شان “فلیپ برتون” او را به فرزند خواندگی پذیرفت. اما به دلیل سن پایین “فلیپ” این فرزندخواندگی “ریچارد ” لغو شد، اما “ریچارد” قانونا نام خوانوادگی خود را به “برتون” تغییر داد.

 

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

 

 

ball

ball

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری