الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

کارگردان سینما عباس کیارستمی در گذشت

کارگردان سینما عباس کیارستمی در گذشت

عباس کیارستمی از جمع سینما خداحافطی کرد کارگردانی که خیلی از فیلم هایش در خاطر همه دوست دارانش خواهد بود عباس کیارستمی مثل فیلم کپی برابر اصل ، خانه دوست کجاست و ده ها اثر ماندگار ایشان آرزوی صبر برای خانواده کیارستمی می کنیم .

 

کارگردان سینما عباس کیارستمی در گذشت

عباس کیارستمی کارگردان مطرح کشورمان پس از تحمل یک دوره بیماری عصر دوشنبه ۱۴ تیر ماه درگذشت.

 

حال عباس کیارستمی تا عصر امروز معمولی بوده ولی یکباره حال وی بد شده و ساعاتی پیش بر اثر سکته قلبی چشم از جهان فروبست.

 

وی که به تازگی ایران را مقصد فرانسه ترک کرده بود تا مراحل درمان را در آن کشور طی کند بر اثر شدت گرفتن بیماری اش در همان کشور چشم از جهان فروبست.

 

عباس کیارستمی کارگردان برنده نخل طلای جشنواره کن است که از اسفند ماه گذشته با بیماری گوارشی دست و پنجه نرم می‌کرد و روند درمان وی به گونه ای پیش رفت که بیماری وی نه تنها بهبود نیافت بلکه تشدید نیز شد و در نهایت تصمیم بر این شد که درمان وی خارج از ایران و در فرانسه پی گرفته شود.

 

وی خالق فیلم‌هایی همچون «طعم گیلاس» و «خانه دوست کجاست؟» است.

 

مجله اینترنتی برترین ها درگذشت این هنرمند مطرح کشورمان را به جامعه هنری و خانواده وی تسلیت می گوید.

 

علت فوت عباس کیارستمی اعلام شد

خبرگزاری فارس: شادمهر راستین در گفت وگویی در ارتباط با در گذشت عباس کیارستمی و همچنین برخی از جزییاتی که اطلاع داشت گفت: من هم چیز زیادی نمی دانم اما گویا دوستان شان در فرانسه خبر اصلی را دادند و این کارگردان در خانه فوت کرده است.

 

وی در ادامه افزود: گفته شده است که آقای کیارستمی بر اثر سکته قلبی در خانه فوت کرده است و این ضایعه را به جانعه هنری و سینمایی تسلیت می گویم.

 

عباس کیارستمی (زادهٔ 1 تیر 1319، تهران) فیلمنامه‌نویس، تهیه‌کننده، کارگردان، کارگردان هنری، تدوین‌گر و عکاس ایرانی تا چندی پیش به علت بیماری سرطان در کشورمان بستری بود که برای ادامه درمان به فرانسه رفت. او همچنین برنده نخل طلای فرانسه و بسیاری دیگر ازجوایز بین المللی بود و در سال 2011 جزو 6 کارگردان برتر جهان نیز معرفی شد.

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری