سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

هدیه بانک برای عذرخواهی از الناز شاکر دوست

هدیه بانک برای عذرخواهی از الناز شاکر دوست

خانم الناز شاکر دوست یکی از بازیگرانی است که هواداران زیادی دارد که با بازی در فیلم گل یخ به سینما وارد شد و در حال حاضر فیلم معروف او به نام رسوایی 2 در سینما در حال اکران می باشد که فیلم پر بیننده ای می باشد . 

 

هدیه بانک برای عذر خواهی به الناز شاکر دوست

 

الناز شاکردوست

روز گذشته الناز شاکردوست نسبت به پیامک تبریک تولد بانک که وی را “آقای الناز شاکردوست” خطاب کرده بود با انتشار عکس پیامک در صفحه اینستاگرام خود واکنش نشان داد. حالا پس از یک روز بانک مذکور، هدیه ای را به همراه دسته گل برای الناز شاکردوست ارسال کرد تا خطای سهوی در نام وی را جبران کند.

 

الناز شاکردوست در پست خود نوشت : پيرو پُست پيشين، مسؤلين محترم بانك طى يك اقدام مشترى مدارانه جهت رفع دلخورى اين دسته گل زيبا و هديه را به درب منزل مان ارسال كردند!
عذرخواهی بانک از الناز شاکردوست
برخی کاربران هم نظرات جالبی را برای پست الناز شاکردوست گذاشتند؛

هدیه بانک برای عذرخواهی از الناز شاکر دوست

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

طرز تهیه ماکارونی با سس گوجه و میت بال آموزش درست کردن کباب ترکی در خانه طرز تهیه دسر سنتی مشکوفی مخصوص مازندران طرز تهیه سوپ پیاز با پنیر پیتزا غذای خوشمزه فرانسوی عناب خشک و فواید آن برای بدن انسان آموزش درست کردن نان پنیری رومانی پاسکا فوت و فن های خوشمزه تر شدن آش رشته + طرز تهیه آموزش درست کردن کباب کوبیده بازاری طرز تهیه فرنی بستنی کلاسیک مرغ تابه ای به شیوه کشور ترکیه خواص گوشت مرغ دستور پخت غذای مخصوص ایرانی ها در شب چهارشنبه سوری