سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا
مرجانه گلچین مطلقه شد

مرجانه گلچین مطلقه شد   مرجانه گلچین یکی از بازیگران عالی در سینما و تلویزیون در برنامه دور همی دعوت شده بود.او از همان ابتدای دوران کودکی فعالیت هنری خود را آغاز کرده بود.او علاقه بسیاری به هنر دارد.شب گذشته به برنامه دورهمی دعوت شده بود.ایشان از بهترین بازیگران طنز می باشند. مرجانه گلچین بازیگر […]

پرستو صالحی در کنار سگ خانگی اش نماز می خواند + تصاویر

پرستو صالحی در کنار سگ خانگی اش نماز می خواند + تصاویر

پرستو صالحی در کنار سگ خانگی اش نماز می خواند. پرستو صالحی بازیگر خوب سینما و تلویزیون به تازگی تصاویر از نماز خواندن خود را در کنار سگ خانگی اش منتشر کرده است که با واکنش شدید کاربران مواجه شده است.

 

اخبار بازیگران : نماز خواندن پرستو صالحی در کنار سگ خانگی

پرستو صالحی در صفحه اینستاگرامش با انتشار یک تصویر قابل تأمل صدای طرفدارانش را در آورد. به گزارش سایت سماتک پرستو صالحی تصویری از سجاده نماز در کنار سگ خود را منتشر کرد و نوشت:

پرستو صالحی در کنار سگ خانگی اش نماز می خواند + تصاویر

خدايا خلقتت رو شكر خدا جانم يك سوال چجوری ميشه كه سگ اين موجود بدون تفكر ميفهمه كه نبايد وارد حريم من و تو بشه و ميشينه فقط نگاه می كنه اونوقت انسان اين مغز متفكر دم به دقيقه حريم زندگی هم نوعش رو شخم ميزنه ؟! خدايا اين موجود می فهمه رو سجاده ی من نمياد!!

پرستو صالحی در کنار سگ خانگی اش نماز می خواند + تصاویر

پرستو صالحی در کنار سگ خانگی اش نماز می خواند

 

با توجه به توجیه ناپذیر بودن این رفتار و حکم شرعی نگهداری سگ در خانه بسیاری از کاربران از انتشار این پست گله کرده و نسبت به آن واکنش نشان دادند.

 

منبع: yjc.ir

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

ایده های نو یک سرآشپز برای پخت غذا + تصاویر آموزش اصولی درست کردن مربای بهار نارنج طرز تهیه خوشمزه ترین برگرها و غذاهای رژیمی طرز تهیه شربت اسطوخودوس در خانه ترشی لیته خوشمزه و آموزش آسان آن گیاه سیر و خواص بی نظیر آن خواص سرشار زالزالک برای بدن آموزش ساده درست کردن خورش ماهی و آلوچه طرز تهیه سوپ خوشمزه پاییزی آموزش درست کردن بلو ولوت كاپ كیك با نحوه پخت گراتین گل کلم آشنا شوید خواص مفید قهوه برای چشم