سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

گریم جالب الناز حبیبی در نمایش من آنجا نیستم (عکس)

گریم جالب الناز حبیبی در نمایش من آنجا نیستم (عکس)

گریم جالب الناز حبیبی در نمایش من آنجا نیستم

 الناز حبیبی به تازگی با بازی در نمایش “من آنجا نیستم” نقش آفرینی کرده است و گریم متفاوت و جالب الناز حبیبی در این نمایش توجه هواداران وی را جلب کرده است. صفحه اینستاگرام الناز حبیبی این تصویر جالب را منتشر کرده است.

 

الناز حبیبی از بازیگران ایرانی است که به تازگی عکسی از خود در صفحه شخصی اش منتشر کرده است که این عکس مربوط می شود به نمایش ” من آنجا نیستم “. در این نمایش علاوه بر الناز حبیبی ، بازیگرانی چون فرزاد حسنی و بهاره افشاری نیز حضور داشتند. الناز حبیبی در این نمایش گریم بسیار جالبی داشته است که در این پست این عکس را برای شما عزیزان به نمایش می گذاریم.

گریم جالب الناز حبیبی در نمایش من آنجا نیستم (عکس)

الناز حبیبی با انتشار عکسی از چهره خودش قبل و بعد از گریم در یک تئاتر, اعلام کرد که به زودی به شیراز سفر خواهند کرد. در نمایش ‘ من آنجا نیستم ‘ فرزاد حسنی, بهاره افشاری و الناز حبیبی حضور دارند.

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش طرز تهیه و آماده سازی پاستیل خانگی آموزش درست کردن “تخم‌مرغ بندیکت” برای صبحانه طرز تهیه ماکارونی با پنیر چدار و سس گوجه فرنگی آموزش درست کردن کباب کوبیده قالبی طرز تهیه دسر پنکیک پنیری مخصوص کودکان روش هایی برای خوشمزه ترشدن ماهی خواص دارویی زیره برای درمان میگرن روش درست کردن کباب سنتی ایرانی روش هایی که برای طبخ و پختن سنتی ماهی در ایران وجود دارد ؟ آموزش درست کردن شیر تخمه طرز تهیه نان سیر با روغن محلی مخصوص شمالی ها آموزش درست کردن شامی رودباری