سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

پریدن گربه روی سر و صورت صبا راد در برنامه زنده

پریدن گربه روی سر و صورت صبا راد در برنامه زنده

پریدن گربه روی سر و صورت صبا راد در برنامه زنده تلویزیونی در حال اتفاق افتادن بود که این مجری زرنگ و باهوش مچ گربه را گرفت.

 

گربه در استودیو شبکه پنج
در برنامه های زنده تلویزیون عموما اتفاقاتی می افتد که پیش بینی آنها به راحتی ممکن نیست و شاید بروز برخی از این اتفاقات باعث شود که کل برنامه تحت الشعاع قرار گیرد.

 

صبا راد مجری جوان برنامه تلویزیونی “به خانه برمیگردیم” که از شبکه تهران روی آنتن می رود در یک خاطره نگاری اجتماعی تصویری از گربه ای را منتشر کرده است که چند روز پیش به ناگاه از استودیوی این برنامه سردرآورده است.

پریدن گربه روی سر و صورت صبا راد در برنامه زنده

صبا راد در این باره نوشته است: چند روز قبل در استودیو در حین اجراى برنامه صداى گربه شنیدم! رفتم دنبال صدا كه پیداش كنم و در نهایت ناباورى دیدم این گربه شیطون اومده توى استودیو و رفته دقیقأ بالای سرمون نشسته! حالا بماند كه همكاران با چه لطایف‌ الحیلی آوردنش پایین و رفت سراغ كار و زندگی خودش.

 

وی ادامه داده است: البته من از گربه نمیترسم اما از این ترسیدم كه موقع اجرا بپره روى سرم…

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

روش درست کردن رست بیف مکزیکی با مصرف روزانه یک گلابی 30 سال بیشتر عمر کنید طرز تهیه کیک کره ای به شیوه فرانسوی روش درست کردن و طبخ استیک سوخاری آموزش طبخ آبگوشت گیاهی آموزش درست کردن باقلوای بادام آموزش درست کردن انار پلو ویژه شب چله خواص انواع مختلف تخمه برای بدن خواص بی نهایت میوه بلوط آموزش درست کردن فیله سوخاری تیلاپیلا فواید و خواص خوردن عسل با لیمو ترش روش تهیه و طبخ قورمه سبزی گیاهی