الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

ماجرای شکایت امین زندگانی از مزاحم ناموس + عکس

ماجرای شکایت امین زندگانی از مزاحم ناموس + عکس

ماجرای شکایت امین زندگانی از مزاحم ناموس

امین زندگانی بازیگر سینما و تلویزیون ایران و چهره شناخته شده در میان مردم به تازگی در اینستاگرام امین زندگانی اعلام کرده است که قصد دارد از مزاحم همسرش الیکا عبدالرزاقی، شکایت کند.

 

الیکا عبدالرزاقی همسر امین زندگانی است که این بازیگر جوان سینمای ایران با انتشار پستی در اینستاگرام خود، درباره مزاحمت برای همسرش و شکایت از فرد مزاحم نوشت.

 

امین زندگانی و همسرش از هنرمندان فعال در صفحات اجتماعی هستند اما روز گذشته امین زندگانی با انتشار پست جدیدی در اینستاگرام خود، از شکایتش علیه مزاحمت هایی که برای همسرش ایجاد شده بود، خبر داد.

 

ماجرای شکایت امین زندگانی از مزاحم ناموس + عکس

 

وی نوشت: “شکل جدید استفاده آدمهای بیمار از فضای مجازی، ایشون ده هفته قبل به شکل فن پیج وارد فضای مجازی شده اند و الان مدتیست در پستهایی مطالبی رو به عنوان یک حقوق دان خیر خواه مطرح میکنن که کاملا با نیت تخریب شخصیت و کاملا عامدانه طراحی شده این صفحه رو بلاک کردم و از ایشون به مراجع قضایی شکایت خواهم کرد.”

 

امین زندگانی و الیکا عبدالرزاقی یکی از زوج های جوان و بازیگر عرصه سینما و تلویزیون هستند، نکته جالب اینجاست که خبر ازدواج آن ها درحالی رسانه ای شد که تازه نامزده کرده بودند و قصد نداشتند، این موضوع را به این زودی ها علنی کنند. مدت ها بعد از رسانه ای شدن ماجرا، در اسفند 92 این دو هنرمند با یکدیگر ازدواج کردند.

 

داستان آشنایی الیکا عبدالرزاقی و امین زندگانی به یک تله فیلم، بر می گردد که در این فیلم آن ها نقش زن و شوهر را بازی می کردند که بعد از بازی در آن اثر، ارتباط خانوادگی بین آن ها به وجود آمد و این مراودات خانوادگی بیشتر شد، تا این که بعد از گذشت مدتی، بحث نامزدی مطرح شد.

 

تهیه و تنظیم: www.samatak.com

 

مطالب مرتبط:

 

گالری عکسهای امین زندگانی و خانمش

 

عکس سلفی امین زندگانی و مادر مهربانش

 

تصاویری از الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

 

مراسم جشن تولد 43 سالگی امین زندگانی

 

فول آلبوم عکس های الیکا عبدالرزاقی

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری