الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

استیل ناز و تیپ خفن فاطمه معتمدآریا در جشنواره فیلم فجر

استیل ناز و تیپ خفن فاطمه معتمدآریا در جشنواره فیلم فجر

استیل ناز و تیپ خفن فاطمه معتمدآریا به همراه شوهرش در جشنواره فیلم فجر همگان را شگفت زده کرد. به گزارش سایت سرگرمی سماتک فاطمه معتمدآریا یکی از بازیگران سینمای ایران است. او در فیلم‌های کارگردانان بزرگ سینمای ایران چون بهرام بیضایی، محسن مخملباف، رخشان بنی‌اعتماد و بهمن فرمان‌آرا بازی کرده و بازی او بارها مورد توجه و تحسین قرار گرفته‌است.

 

افتتاحیه سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر در حالی آغاز شد که سخنان مهناز افشار در رابطه با خانم معتمد آریا نیز از تلویزیون سانسور شد .چندی پیش به گزارش سماتک فاطمه معتمد آریا که به همراه کارگردان و عوامل فیلم جدیدش ،یکشنبه بعدازظهر برای جلسه پرسش‌وپاسخ فیلم «یحیی سکوت نکرد»  به کاشان رفته بود مورد حمله و فحاشی تندروهای دلواپس قرار گرفت. این اتفاق سبب واکنش گسترده هنرمندان و بازیگران سینما و تلویزیون به این اتفاق غیر اخلاقی و بی فرهنگی وحشتناک شد .

 

سماتک: فاطمه معتمدآریا در مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم فجر زمانی که درمورد همسرش صحبت شد, شروع به گریه کردن کرد!فاطمه معتمدآریا در مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم فجر حضور داشت هنگام سخن گفتن از همسرش متاثر شد.

 

استیل ناز و تیپ خفن فاطمه معتمدآریا در جشنواره فیلم فجر

فاطمه معتمد آریا و همسرش

 

ماجرا ازین قرار بود که به گزارش سماتک در مراسم افتتاحیه این رویداد هنری، محمد دادگو تهیه‌کننده طی سخنانی از احمد حامد همسر فاطمه معتمدآریا سخن گفت و این که او روزهای سختی را می‌گذراند و عنوان یک مرد ایرانی که هم به خودش هم به خانواده اش احترام می گذارد، حتما خیلی صبوری کرده است.

 

با گفتن این حرف‌ها فاطمه معتمدآریا که روی سن حضور داشت در حالی که اشک‌هایش جاری شده بود گفت:‌ «من در تمام اتفاقات اخیر گریه نکردم ولی حالا که آقای دادگو از همسرم حرف زد اشکم در آمد. مطمئنا بار سنگینی روی دوش همسران هنرمندان است که واقعا برای همسر من سنگین‌تر است. خودتان می‌دانید چرا.»

 

استیل ناز و تیپ خفن فاطمه معتمدآریا در جشنواره فیلم فجر

فاطمه ( سیمین ) معتمد آریا و همسرش

 

مهناز افشار هم که بعد از این اتفاقات به روی سن آمده بود درباره این اتفاقات سخن گفت.

 

مطالب مرتبط:

 

تیپ جنجالی و خفن فاطمه معتمد آریا + تصاویر

 

جنجال ممنوع التصویر شدن فاطمه معتمد آریا و بهرام رادان

 

جدیدترین عکس های فاطمه معتمد آریا در فستیوال ونیز

 

عکسی از گریم لو رفته فاطمه معتمدآریا

loading...

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری