سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

عذر خواهی سیروس مقدم در مصاحبه تلویزیونی

عذر خواهی سیروس مقدم در مصاحبه تلویزیونی

«من همین جا تمام کسانی را که به خاطر اضطرار یا ترس تا امروز به من دروغ گفته اند را می بخشم و امیدوارم این آخرین دروغی باشد که در زندگیشان گفته اند، اما همین جا می خواهم از همسر و پسرم معذرت خواهی کنم که در این مدت به خاطر فشار کارهایم کمتر کنارشان بودم و با من قهر کرده اند.

“امروز، هنوز تموم نشده.” این نامه برنامه ایست که چند ماهی می شود از شبکه یک روی آنتن می رود و مخاطبان زیادی را برای خود دست و پا کرده است. شب گذشته (دوشنبه 6 مردادماه) سیروس مقدم کارگردان سریال پربیننده «مدینه» مهمان این برنامه بود و از اتفاقات و سختی ها و پشت صحنه های سریال مدینه با مردم ایران صحبت کرد.

عذر خواهی سیروس مقدم در مصاحبه تلویزیونی

نکته جالب توجه این اتفاق زمانی بود که مجری برنامه از سیروس مقدم خواست در پایان ماه رمضان اگر کسی را بخشیده یا از شخص خاصی طلب بخشش دارد روی آنتن زنده این کار را انجام دهد که سیروس مقدم اینگونه گفت: «من همین جا تمام کسانی را که به خاطر اضطرار یا ترس تا امروز به من دروغ گفته اند را می بخشم و امیدوارم این آخرین دروغی باشد که در زندگیشان گفته اند، اما همین جا می خواهم از همسر و پسرم معذرت خواهی کنم که در این مدت به خاطر فشار کارهایم کمتر کنارشان بودم و با من قهر کرده اند. پسرم که به من نیاز دارد، ولی چون مدام سر کار بودیم نمی شد کنارش باشم.

عذر خواهی سیروس مقدم در مصاحبه تلویزیونی

سیروس مقدم در بخش دیگری از صحبت هایش حرف جالبی زد: «من از همین جا به همسرم (الهام غفوری) سلام می کنم و اگر این برنامه را می بیند می گویم «بابا کوتاه بیا دیگه…» مجری برنامه که از این حرف سیروس مقدم حسابی شوکه شده بود، از او پرسید: «آقا مگر قهرید با هم؟!» که مقدم در جواب گفت: «بله… متاسفانه. الهام غفوری (متولد ۱۳۴۵ در تهران) تهیه کنندهٔ ایرانی، همسر سیروس مقدم کارگردان ایرانی می‌باشد که اکثر سریال‌های وی را تهیه کنندگی کرده است.

 

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

طرز تهیه ساندویچ مرغ و قارچ بازاری در منزل با خوردن این سبزی دندان های سفید و سالم خواهید داشت روش هایی که برای طبخ و پختن سنتی ماهی در ایران وجود دارد ؟ طرز درست کردن آش ماست مناسب افطار بهترین رنگ های مواد غذایی برای تضمین سلامت بدن نکات مهم و حیاتی آشپزی برای دختران تازه عروس چندی از خواص بی نظیر شیر موز آموزش درست کردن ﺳﻮﻓﻠﻪ ﻣﺮﻍ ﻭ ﻟﻮﺑﯿﺎ‏ طرز تهیه همبرگر گوشت بازاری در خانه طرز تهیه اسموتی هلو غذای لاغری پیشگیری از سرطان با مصرف این سبزی طرز تهیه نان کره ای نمکی ویژه کریسمس