الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

رابعه اسکویی بازیگر ایرانی، مجری شبکه های ماهواره ای شد + تصاویر

رابعه اسکویی بازیگر ایرانی، مجری شبکه های ماهواره ای شد + تصاویر

بازیگر سینما و تلویزیون ایران رابعه اسکویی که بسیار معروف و سرشناس بود پس از مهاجرت به خارج از کشور به شبکه های ماهواره ای غربی پیوست و قرار است در شبکه GEM TV به عنوان مجری فعالیت کند.

 

مدتیست هراز گاهی خبر مهاجرت و یا کشف حجاب یک بازیگر به گوشمان میخورد .به گزارش سماتک همین تازگی بود که کشف حجاب صدف طاهریان و چکامه چمن ماه و  سفر مانی به ترکیه جهت بازی در سریالی در کنار چکامه چمن ماه تیتر یک رسانه های فرهنگی و هنری شده بود.حالا خبر جدید حاکی از ان است که به گزارش سماتک رابعه اسکویی بازیگر تلویزیون و سینمای ایران نیز به این شبکه پیوسته است.

 

این بازیگر دیگر سینما و تلویزیون کشورمان هم با هدف شرکت در برنامه ها و تولیدات نمایشی به شبکه های ماهواره ای پیوست. رابعه اسکویی که بیشتر به واسطه حضورش در آثار کمدی شناخته می شود به تازگی از ایران مهاجرت کرده تا در تولیدات شبکه ماهواره ای جم حضور یابد.

رابعه اسکویی بازیگر ایرانی، مجری شبکه های ماهواره ای شد + تصاویر

شایان ذکر است یکی از فیلمنامه نویسان کشورمان که از دوستان نزدیک اسکویی است در تأیید این خبر اعلام کرد: او اخیراَ از کشور خارج شده و آنطور که شنیده ام حکم ممنوع الکاری او هم به خاطر همین مسئله اعلام شده و قطعی است.

 

تلاشها ببای برقراری تماس تلفنی با رابعه اسکویی بینتیجه ماند چرا که وی تلفن همراهش را خاموش کرده بود. گفتنیست این بازیگر متولد سال 1345 در تهران است و فیلم ویدئویی الم شنگه و فیلم های شیر تو شیر، ننه نقلی، دزدان خیابان جردن، آینه های روبه رو، پوپک و مش ماشاالله از جمله آخرین فیلم های سینمایی او هستند.

 

طبق شنیده ها اسکویی برای بازی در یک فیلم ویدئویی به خارج از کشور مهاجرت کرده است و امیدواریم با وجود تأیید دوست نزدیک او شائبه حضور او در شبکه های ماهواره ای صحت نداشته باشد و این هنرمند به کشور بازگردد و گرفتار حاشیه نشود.

 

پیش از این در دو سه ماه اخیر تعدادی از بازیگران ایرانی به شبکه ماهواره ای جم پیوسته اند که چکامه چمن ماه، مانی کسرائیان و صدف طاهریان از جمله آنان هستند.

 

مطالب مرتبط:

 

صدف طاهریان بازیگر جدید شبکه GEM TV + تصاویر

 

درخواست یک ماه رابطه جنسی با صدف طاهریان

 

لیلا بلوکات در کنار مجری شبکه ماهواره ای تی وی پرشیا

 

وقتی دیش ماهواره پای خیر نذری پزون شریفی نیا می شود

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری