سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

عکس جشن پیروزی هسته ای بازیگران پایتخت 4

عکس جشن پیروزی هسته ای بازیگران پایتخت 4

جشن پیروزی هسته ای بازیگران پایتخت 4 به سرپرستی ارسطو عامل در پشت صحنه این سریال در ماه مبارک رمضان برگزار شد. احمد مهران فر به همراه دو تن از دوستانش در شب پیروزی هسته ای عکس های یادگاری را گرفتند. بازیگران پایتخت هم شادمانی خود را از اعلام توافق هسته‌ای نشان دادند.

 

احمد مهران‌فر بازیگر نقش ارسطو در سریال پایتخت عکسی از خود در کنار دو شخصیت دیگر این مجموعه، هومن حاج‌عبدالهی بازیگر رحمت خروس‌باز و محمدرضا علیمردانی بازیگر بائو، را در اینستاگرام منتشر کرد. آنها در این عکس در سه نفری در زیر یک چتر ایستاده‌اند، در حالی که به نظر می‌رسد در حال شادی کردن هستند.

عکس جشن پیروزی هسته ای بازیگران پایتخت 4

مهران‌فر برای توضیح این عکس نوشت :«جشن هسته‌ای 3 نفره زیر چتر همین الان یهویی»

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

خواص سیرابی برای بدن انسان آموزش درست کردن سوپ ماست آموزش غذایی خوشمزه از نوع گیاهی (کباب سبزیجات یونانی) روش های درست کردن پلو و چلو مجلسی خوش قد و بالا آموزش تصویری درست کردن مرغ سرخ شده با لیمو عمانی طرز تهیه سوپ خوشمزه پاییزی طرز تهیه میگو پلو با سبزیجات خوشمزه ترین غذای دریایی طرز تهیه لواشک به و انار در فصل پاییز آموزش درست کردن اسنک رژیمی کالباس طرز تهیه کوکوی کنگر + خواص کنگر طرز درست کردن شیر کاکائو نذری ویژه هیئتهای محرم نکته های ریز و اصول درست کردن جوجه کباب