سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

تصاویری از جوان‌ترین و پرسابقه‌ترین مجری رادیو و تلویزیون

تصاویری از جوان‌ترین و پرسابقه‌ترین مجری رادیو و تلویزیون

 جوان‌ترین و پرسابقه‌ترین مجری رادیو و تلویزیون وی اولین نویسندگی مستقل برای رادیو را نیز با برنامهٔ “من هم می‌توانم” تجربه کرده است.

 مژده لواسانی” مجری برنامه “کافه سوال” فعالیت رسانه‌ای را در سه‌سالگی و با برنامهٔ «سلام کوچولو» آغاز نموده است و بعد از آن با برنامه‌های “بچه‌های انقلاب” و “بوی گلِ آفتاب” همکاری‌اش را با رادیو سراسری ادامه داده است و اولین نویسندگی مستقل برای رادیو را نیز با برنامهٔ “من هم می‌توانم” تجربه کرده است.

 

او همچنین در سنین کودکی و نوجوانی تجربهٔ بازیگری در سریال‌های “پلاک ۱۴” (به کارگردانی مهران مدیری) و «خبرنگار» (به کارگردانی محمدحسن‌زاده) را دارد و در عرصهٔ نمایش هم نویسندگی و کارگردانی چندین تئاتر مذهبی نظیر “ظهور خورشید”، “خورشید در پس ابر” و ” آفتاب هشتم” را بر عهده داشته است.

 

وی در حال حاضر دانشجوی رشتهٔ حقوق است.”مژده لواسانی” یکی از جوان‌ترین و در عین حال پرسابقه‌ترین مجریان رادیو و تلویزیون ایران به شمار می‌رود.

 

تصاویری از جوان‌ترین و پرسابقه‌ترین مجری رادیو و تلویزیون

 

 

 

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

طرز تهیه سوپ خوشمزه پاییزی آموزش درست کردن برنج به سبک ایتالیایی خوراکی های مشکی چه خواص و فوایدی را دارند؟ طرز تهیه خورشت داوود پاشا برنج قهوه‌ای | خواص و فواید برنج قهوه‌ای طرز تهیه اسپرینگ رول حلوا طرز تهیه بیسکویت خوشمزه پاییزی بدون نیاز به فر آموزش تکنیک های مهم برای درست کردن فلافل بازاری طرز تهیه ژله شیر نارگیل دسر خوشمزه و کلاسیک آموزش طبخ پیتزا مخصوص و سس پیتزا جدیدترین ترفند برای درست کردن پیتزا مخلوط خواص بسیار مفید خرمالو برای بدن