5040
5040
الفبا
آرشان تور

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک
قاصدک
آرشان تور
الفبا

بازیگر معروف ترکیه، دوست پسر صدف طاهریان شد + تصاویر

بازیگر معروف ترکیه، دوست پسر صدف طاهریان شد + تصاویر

بازیگر معروف ترکیه دوست پسر صدف طاهریان شد . به گزارش سماتک تکه اوزگور یکی از بهترین بازیگران مرد استانبول است که به تازگی با صدف طاهریان بازیگر کشف حجاب کرده دوست شده است .

 

سوژه داغی که این روزها دهان به دهان و دست به دست میچرخد عکس های دونفره صدف طاهریان و بازیگر مرد ترکیه ای است که شایعه نامزدی اشان به گوش می رسد.

 

صدف طاهریان که به گزارش سماتک ماجرای کشف حجابش و رفتنش از ایران با سر و صدای زیادی همراه بود و گفته شد می خواهد در سریال های شبکه جم بازی کند اگرچه تاکنون سریالی از او در این شبکه ماهواره ای دیده نشده اما با اینستاگرامش حسابی خبرساز است.

بازیگر معروف ترکیه، دوست پسر صدف طاهریان شد + تصاویر

بتازگی صدف طاهریان مدتی است عکس هایی را با “تکه اوزگور” بازیگر مرد ترکیه ای منتشر می کند که همین باعث حاشیه سازی های جدیدی برای او شده است.

 

ماجرا ازین قرار است که “تکه اوزگور” بازیگر ترکیه ای 37 سال سن دار و متولد ترابوزون ترکیه است. این بازیگر ترکیه ای نیز به گزارش سماتک در تازه ترین پست اینستاگرامش عکس دونفره ای از خود و صدف طاهریان منتشر کرده است.این ماجرا و مواردی از این دست باعث شده تا شایعه دوستی و نامزدی صدف طاهریان با این بازیگر 37 ساله جدی تر شود.

 

مطالب مرتبط:

 

تصاویر خوشگذرانی صدف طاهریان در استانبول

 

عکس های غیر اخلاقی و بی حجاب صدف طاهریان

 

بیوگرافی صدف طاهریان + عکس های بی حجاب

 

صدف طاهریان از علت کشف حجابش گفت

همیاب
همیاب
کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو مهرپرواز تشریفات ملل مبلمان اداری