سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

آموزش درست کردن پیتزا سالامی تند

مجموعه : فست فود
آموزش درست کردن پیتزا سالامی تند

یکی از خوشمزه ترین پیتزاها، پیتزا سالامی تند است که سماتک در این نوشته از بخش فست فود طرز تهیه پیتزا سالامی تند را به شما آموزش می دهد.

 

مواد لازم پیتزا سالامی تند:
آرد      200 گرم
 مایه خمیر      10 گرم
 شکر      1/2 قاشق چای خوری
 نمک      به میزان لازم
شیر ولرم     1/8 لیتر
روغن زیتون     6 قاشق غذا خوری
گوجه فرنگی     6 عدد
فلفل سبز ریز     6 عدد
پنیر ورقه ای     60 گرم
کالباس سالامی به صورت ورقه ای     50 گرم

 

طرز تهیه پیتزا سالامی تند:
یک سینی را چرب میکنیم.آرد را در یک کاسه الک نموده وسط آرد را گود کرده دانه های مایه خمیر را با شکر و شیر ولرم و کمی آرد در وسط آن هم میزنیم.روی کاسه را میپوشانیم.این پیش خمیر را 15 دقیقه میگذاریم بماند تا ور بیاید.سپس پیش خمیر را با باقیمانده آرد و 3 قاشق غذا خوری روغن زیتون و نمک ورز میدهیم آنگاه از آن دو تکه خمیر در می آوریم و آنها را باز میکنیم.صفحه های خمیر را در سینی قرار میدهیم 20 دقیقه میگذاریم در یک محل گرم بماند.

 

فر را تا 180 درجه گرم میکنیم و گوجه فرنگی ها را پوست گرفته،به ورق های ضخیم میبریم.ورق های گوجه فرنگی را روی خمیر میچینیم، دم فلفل ها را گرفته و آنها راه نصف میکنیم.تخم فلفل ها را میگیریم.پنیر را به شکل رشته هایی به عرض یک سانتی متر میبریم.فلفل و رشته های پنیر ورقه ای و سالامی یا کالباس را مابین گوجه فرنگی ها پخش میکنیم.روغن زیتون را روی آنها میریزیم.پیتزا را حدود 20 الی 30 دقیقه درون فر میگذاریم و داغ سرو میکنیم.

 

 

 

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش رب گوجه فرنگی خانگی آموزش درست کردن شیک نوتلا آموزش درست کردن پنیر پیتزا روش های اصولی پختن برنج میتلف غذایی خوشمزه و لذیذ MEATLOAF ( همراه با آموزش) صبحانه ، تازه عروس های خوزستان چیست ؟! آموزش طبخ باقالی پلو با ته چین مرغ پنکیک آلمانی | روش درست کردن طرز تهیه پنکیک آلمانی آموزش درست کردن کیک گردو با عدس سبز همه چیز راجع به آب طرز تهیه خوشمزه ترین برگرها و غذاهای رژیمی طرز تهیه لواشک خوشمزه هندوانه