الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

طرز درست کردن ناگت ماهی در منزل

مجموعه : فست فود
طرز درست کردن ناگت ماهی در منزل

یکی از خوشمزه ترین فست فودهای مقوی ناگت ماهی است که این غذای خوشمزه را می توان در خانه تهیه کرد. طرز درست کردن ناگت ماهی با سیب زمینی در منزل را به شما آموزش می دهیم.

 

مواد لازم ناگت ماهی :
سیب زمینی خلال شده     یک عدد
 روغن زیتون     3 قاشق چایخوری
 کورن فلکس (برشتوک)     50 گرم
 تخم مرغ      1 عدد
فیله ماهی (بدون پوست و استخوان)     250 گرم
پاپریکای شیرین     1 قاشق چایخوری
آرد ذرت     2 قاشق چایخوری
نخود فرنگی و سس (مورد علاقه تان)     برای سرو

 

طرز تهیه ناگت ماهی :
فر را با حرارت ۲۰۰ درجه سانتیگراد گرم کنید. یک سینی شیرینی پزی مخصوص فر برداشته و داخل آن را با روغن زیتون چرب کنید. حالا سیب زمینی های شیرین را روی ظرف پخش کرده و برای ۲۵ دقیقه داخل فر بگذارید.

 

در حالی که سیب زمینی ها دارند می پزند، ناگت ها را آماده کنید. برشتوک ها را روی یک کیسه پلاستیکی مخصوص ساندویچ گذاشته و با وردنه خوب خردشان کنید، بعد آن ها را داخل یک کاسه بریزید. تخم مرغ را در یک کاسه دیگر خوب هم بزنید.

 

فیله های ماهی را به اندازه ناگت بریده و چاشنی بزنید. پاپریکا را با آرد ذرت مخلوط کرده و روی ماهی ها الک کنید. خوب هم بزنید. بعد ناگت های آرد زده را در تخم مرغ فرو برده و بعد داخل برشتوک های آماده شده بزنید و کاری کنید که این برشتوک ها خوب و محکم به ماهی ها بچسبند.

 

حالا سیب زمینی ها را از فر بیرون آورده و آن ها را به کناره های ظرف هل بدهید و ناگت های آماده شده را در وسط ظرف بگذارید. ۸ دقیقه داخل فر گذاشته تا ناگت ها بپزند. به همراه نخود فرنگی و سس مورد علاقه تان سرو کنید.

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری