سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا
عکس خوشگل ترین دختر ناصرالدین شاه قاجار

عکس خوشگل ترین دختر ناصرالدین شاه قاجار   عکس زیباترین دختر ناصرالدین شاه را در پورتال سماتک مشاهده می فرمایید. ناصرالدین شاه چند دختر داشت که یکی از آنها خیلی زیبا و جذاب بود.این دختر زیبابی ناصرالدین شاه خواستگارهای زیادی داشت .   تصویر زیر اخترالدوله (زیباترین دختر ناصرالدین شاه) و شوهرش ملیجک (عزیزالسلطان) داماد […]

عکس زنان پا لخت ناصرالدین شاه در حرمسرا

مجموعه : تاریخ و تمدن
عکس زنان پا لخت ناصرالدین شاه در حرمسرا

عکس زنان پا لخت ناصرالدین شاه در حرمسرا

یکی از شهوت ران ترین پادشاهان قاجار ناصرالدین شاه بوده است که در پایتخت ایران حرمسرای بسیار بزرگی را داشت و در این حرمسرا خوشگل ترین زنان ایرانی حضور داشتند.

 

ناصرالدین شاه عکس هایی از زنان حرمسرای خود گرفته بود. این عکس ها هرکدام نکته جالبی دارند. در ادامه یکی از عکس های جالب از زنان ناصرالدین شاه را مشاهده می کنید.

عکس زنان پا لخت ناصرالدین شاه در حرمسرا

مشهور است که ناصرالدین شاه خود، عکاس بسیاری از عکس های اندرونی درباره بوده که از زنان حرمسرای او گرفته شده است.

 

این عکس نیز که کارشناسان بر اساس عکس های مشابه آن احتمال می دهند از عکس های دربار ناصری می باشد و بسیار جالب و دیدنی است, زنانی را نشان می دهد که با یک بز! عکس یادگاری گرفته اند.

 

تهیه و تنظیم: www.samatak.com

 

مطالب مرتبط:

 

قویترین مرد ایرانی در دوران ناصرالدین شاه قاجار

 

جشن عروسی مجلل اختر الدوله دختر ناصرالدین شاه

 

دیزی خوردن تاریخی ظل السلطان پسر ناصرالدین شاه

 

نخستین دندانپزشک ایرانی در دوره ناصرالدین شاه قاجار

 

عکس خفن امین اقدس سوگلی تپلی ناصرالدین شاه

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

طرز درست کردن و نحوه طبخ خورش قیمه زرشک آموزش مربای زردآلو طرز درست کردن حلوا گل سرخ ویژه افطار چگونه یک قهوه بی نقص درست کنیم؟ چگونه یک مایه لازانیا و ماکارونی خوشمزه درست کنیم؟ سویا و خواص بی نظیر آن طرز درست کردن کیک اسمارتیز شکلاتی ویژه کودکان روش درست کردن لیموناد هندوانه و کیوی طرز تهیه خرما با شکلات تلخ طرز تهیه ناردونه با بلدرچین غذای ترش و خوشمزه روش تهیه شیرینی خانگی اتریشی ترفند خوشمزه تر شدن كباب ترش شمالی و کته گیلانی