سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

سرطان جان”میلاد فاضلی” ارکستر موسیقی را گرفت

مجموعه : فرهنگی و هنری
سرطان جان”میلاد فاضلی” ارکستر موسیقی را گرفت

بازهم بیماری سرطان جان یکی دیگر از هنرمندان ایرانی را گرفت. میلاد فاضلی قربانی دیگری از عرصه موسیقی و ارکستر معروفی بود که به علت سرطان درگذشت. فاضلی که سابقه همکاری با خواننده‌هایی چون سعید شهروز، علی عبدالمالکی و امیر یگانه را داشت، پس از مدت‌ها مبارزه با بیماری صبح یکشنبه در سوئیس از دنیا رفت. او برای درمان بیماری خود به این کشور سفر کرده بود. 

 

میلاد فاضلی سرپرست ارکستر و نوازنده کی‌بورد که سابقه همکاری با خواننده‌هایی چون سعید شهروز، علی عبدالمالکی و امیر یگانه را صبح امروز یکشنبه بر اثر بیماری سرطان دار فانی را وداع گفت. سونامی سرطان همچنان در عرصه هنر می‌تازد و این بیماری ظاهرا فعلا دست از سر هنرمندان برنداشته است. سرطان این بار گریبانگیر میلاد فاضلی سرپرست ارکستر و نوازنده کی‌بورد شد.

 

امیر یگانه که از شنیدن خبر درگذشت فاضلی متاثر بود، گفت: خیلی بد است که باید خبر درگذشت میلاد فاضلی رهبر ارکسترم را بدهم. میلاد ماه‌ها با سرطان مبارزه می‌کرد و نخواست مردم چیزی از بیماری او بدانند، چون اعتقادش این بود که زود بر می‌گردد، اما این بیماری خیلی زود میلاد را از ما گرفت.

 

یگانه همچنین در توصیف این هنرمند در صفحه شخصی‌اش در اینستاگرام نوشت: با کی حرف بزنم؟ به بچه‌ها گفتم تا میلاد خودش برنگردد رهبر ارکستر نمی‌گیریم، بدون میلاد تمرین می‌کردیم ولی همش صحبت از میلاد بود.

 

بیمارستانش روبروی خانه‌مان بود ولی نمی‌خواست هیچکس او را ببیند. مغرور بود، عزت نفس داشت، مهربان بود، موزیسین فوق‌العاده‌ای بود. همیشه دلم می‌خواست آن‌قدر اجراهایمان زیاد شود که حق زحمت‌هایی که کشید را بگیرد. دقیقه به دقیقه حالم بدتر می‌شود… در شش ماه اتفاق افتاد، فقط شش ماه.

 

 

منبع: فارس

 

 

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش درست کردن شیر تخمه چیز برگر خوشمزه و خانگی آموزش درست کردن قطاب پنیری ویژه عید آموزش درست کردن کوفته قلقلی فرنگی پیشگیری از سرطان با مصرف این سبزی همه چیز درباره نوشابه انرژی زا آموزش درست کردن خوراک راسته شیشلیکی سس کچاپ را خودتان درست کنید (آموزش) طرز درست کردن کنجد عسلی طرز تهیه قورمه سبزی هندی خوشمزه در منزل خواص فولات برای بدن ترفندهای خوشمزه تر شدن کیک و شیرینی خانگی