سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

پربازدیدترین کلیپ خنده دار یوتیب در سال 2016

پربازدیدترین کلیپ خنده دار یوتیب در سال 2016

پربازدیدترین کلیپ خنده دار یوتیوب در سال 2016 انتخاب شد. یوتیوب یکی از بزرگترین وب سایت های ویدئو و کلیپ در دنیا است که در این وب سایت مردم می توانند کلیپ های خنده دار خود را برای بازدید همگانی به اشتراک بگذارند. میزان محبوب هر کلیپ بر اساس تعداد بازدید مشخص می شود و مدیر سایت یوتیوب به تازگی اعلام کرده که خنده دار ترین ویدئوی یوتیوب 17000 بار بازدید شده است.

 

در این ویدئوی بامزه و خیلی خنده دار دو پسر جوان با ابتکار شگفت برانگیزی سر بلیط فروش سینما را کلاه میگذارند ! ماجرا ازین قرار است که این دو مرد جوانِ اهلِ شوخي براي آنکه با يک بليت وارد سينما شوند خودشان را داخل يک شلوار جا کردند. آن‌ها از صحنه جاسازي زيرکانه خود فيلم گرفتند در «يوتيوب ويدئو» به اشتراک گذاشتند.

پربازدیدترین کلیپ خنده دار یوتیب در سال 2016

اين ويدئو در شبکه‌هاي مجازي 17000 بار ديده‌شده است.پس از بارها تلاش ناموفق بالاخره يکي از اين دو مرد توانست خودش را از قفسه سينه‌ي همکارش آويزان کند و پاهايش را دور کمر او بپيچد. به گزارش سایت سرگرمی سماتک در پايان با پوشيدن يک پيراهن و ژاکت گشاد، آن برآمدگي بزرگ ديگر شبيه يک شکم بزرگ به نظر مي‌رسيد.

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش درست کردن سالاد چند طبقه آموزش درست کردن کباب ران مرغ بدون استخوان راز پخت میگو پلو با کشمش طرز تهیه آبگوشت خوشمزه برای ناهار سبزیجاتی که اگر پخته شوند خاصیت بیشتری دارند روش های اصولی پخت گوشت به شکل های مختلف فوت و فن پخت خورش قیمه نذری خوش رنگ آموزش درست کردن دلمه مرغ آموزش درست کردن برنج به سبک ایتالیایی نکات مهم و حیاتی آشپزی برای دختران تازه عروس آموزش درست کردن کوفته قلقلی با گوجه و مرغ راهکارهایی برای بهتر کردن طعم قهوه