الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

فال روزانه 15 فروردین

فال روزانه 15 فروردین

فال روزانه 15 فروردین

 

فال متولدین فروردین
امروز کمی مضطرب هستید، زیرا فکر می کنید که فرصت تان رو به پایان است. حتی اگر برنامه های خاصی برای تعطیلات آخر هفته دارید، فعالیت های خود را محدود کنید تا وقت کافی برای انجام امور به دست آورید. اکنون به سادگی نمی شود به بهترین تصمیم ممکن فکر کرد، مگر این که چند قدمی از آشوب های اجتماعی به عقب بردارید. اولویت های تان را مشخص کنید و سپس به شیوه ای عقلانی آن ها را دنبال کنید. اگر فکر می کنید که در لحظه به دام افتاده اید، با پیدا کردن نقطه ی تعادل به وضعیت عادی برگردید.

 

فال متولدین اردیبهشت
برنامه ی گیج کننده ای که تنظیم کرده اید کمی گمراه کننده به نظر می رسد، زیرا امروز حتی قبل از این که از رختخواب تان بیرون بیایید همه چیز از شما جلوتر است. اما دوست ندارید که یک کاری را نصف و نیمه رها کنید تا فرصت برای کار دیگری فراهم شود، زیرا امیدوارید که از هر تجربه ای بیشترین بهره را ببرید. اگر فقط برای مفرح بودن دست به انجام کاری بزنید، از مسیر اصلی منحرف خواهید شد. به یاد داشته باشید که امروز اصلاً به نفع شما نیست که دست به انجام کارهای مختلف بزنید؛ فعلاً کیفیت از کمیت مهم تر است.

 

فال متولدین خرداد
امروز خیلی سخت است که بخواهید مطابق برنامه ای که دارید پیش بروید، پس ممکن است فکر کنید که تلاش کردن اصلاً هیچ ارزشی ندارد. اما فکر نکنید که یک برنامه ریزی سبک تر به این معنی است که به آسودگی می رسید. همه چیز خیلی راحت تر می شود اگر این حقیقت را بپذیرید که مجبورید با تغییر شرایط روبرو شوید. به یاد داشته باشید که انعطاف پذیری سرمایه ی امروز شماست. از تلاش کردن دست برندارید، کنکاش کنید تا بتوانید منشأ خواسته های تان را پیدا کنید.

 

فال متولدین تیر
امروز به شدت احساسی هستید و به سختی می توانید احساسات تان را متعادل سازید. اگر احساسات و نیازهای تان را برای خودتان نگه دارید، راحت تر می توانید شرایط را مدیریت کنید و خوشبختانه کسی متوجه این سرپوش گذاری احساسی نمی شود. اگر آن چه را در ذهن تان می گذرد با دیگران در میان بگذارید، همه چیز پیچیده تر می شود، پس مراقب حرف هایی که می زنید باشید. تا فردا صبر کنید تا ماه به طالع شما برگردد و بعد احساسات تان را فاش کنید.

 

فال متولدین مرداد
امروز معیارهای والایی دارید که باعث ایجاد انتظارات غیر واقعی می شوند و به راحتی نمی توان آن ها را برآورده کرد. می توانید دلایلی را که پشت رفتارهای دوستان تان پنهان شده درک کنید، اما این اصول عقلانی نمی توانند حس نا امیدی را از بین ببرند. به جای این که کسانی را که دوست شان دارید قضاوت کنید، سعی کنید آن ها را همان طور که هستند ببینید و نه آن طور که دوست دارید باشند. دریچه ی قلب تان را بگشایید و یک دوست خوب باشید.

 

فال متولدین شهریور
امروز بسیار امیدوار هستید، اما ممکن است کارها آن طور که فکر می کنید پیش نروند و خیلی زود بفهمید که همه چیز آن قدرها هم قطعی نیست. اگر سعی کنید که با وجود تغییر شرایط همان برنامه ی خودتان را پیش ببرید، درنهایت بسیار آشفته و عصبانی خواهید شد. در عوض بهتر است تمرین کنید تا یاد بگیرید چگونه شرایط را کنترل و مدیریت کنید؛ به این ترتیب هم خودتان بیشتر لذت می برید و هم می توانید بیش از آن چه فکرش را می کنید به اهداف تان نزدیک تر شوید.

 

فال متولدین مهر
اگرچه تصمیم گرفته اید که آهسته تر حرکت کنید، اما هنوز احساسات تان افتان و خیزان اند و در ته دل تان احساس تهوع می کنید. از این افراط و تفریط های احساسی خسته شده اید، اما به نظر نمی رسد که بتوان کار خاصی برای حل این مشکل کرد. نگران نباشید؛ رمز موفقیت شما این است که از آن چه در طول مسیر با آن روبرو می شوید تماماً لذت ببرید و اصلاً به این فکر نکنید که بعداً چه پیش می آید.

 

فال متولدین آبان
امروز احساسات تان بسیار نا آزموده و شدیدند، اما هنوز می توانید در شرایط سخت و پیچیده موثر عمل کنید. احساسات تیره و تار به سرعت در درون شما در حال پردازش اند، اما دلیل اش نیست که دوست دارید آن ها را نادیده بگیرید. اتفاقاً برعکس است، می توانید از این فرصت و اشتیاق بهره بگیرید و به درون آتش بپرید، شدت گرما را تجربه کنید و بگذارید تا دگرگونی اتفاق بیفتد.

 

فال متولدین آذر
اگرچه ممکن است امروز به خاطر کس دیگری از مسیر اصلی منحرف شوید، اما نمی توانید مدت زیادی با جدیت ادامه دهید. خیلی سریع از مهارت های پیشرفته ی تان جهت گریز استفاده خواهید کرد، به ویژه اگر دیگران کمک تان کنند تا از این مخمصه رها شوید. به کار بردن کمی هوشمندی و فریبندگی بهترین پادزهر برای کنترل این شرایط پیچیده است و نیز کمی سبک سری از شدت آن می کاهد.

 

فال متولدین دی
با ناپختگی عمل کردن راهکار مناسبی برای رسیدن به اهداف مورد نظرتان نیست و ممکن است همه ی تلاش و زحمت تان در نهایت با شکست مواجه شود. بهتر است به خاطر هر گونه قصور و کوتاهی زمان را صرف سرزنش و انتقاد از خود نکنید. اصلاً لزومی ندارد که برای رسیدن به اهداف تان شتاب کنید. همه چیز خودش رو به راه می شود.

 

فال متولدین بهمن
احساسات تان آن قدر سریع دگرگون می شوند که فعلاً نمی توانید هیچ گونه تصمیم دراز مدتی بگیرید. اگرچه ارزش های کلی تان هم چنان ثابت اند، اما هرچه بیشتر متوجه روابط تان با اطرافیان تان می شوید این دمدمی مزاجی هم افزایش می یابد. حتی اگر می ترسید که کنترل یک رابطه را از دست بدهید، همین ترس خودش بدتر از همه چیز است. تخیلات تان راه را برای واقعیت هموار خواهند کرد.

 

فال متولدین اسفند
امروز کاملاً غیر ممکن است که بخواهید ایمان و امیدتان را از دست بدهید، حتی اگر به دست اندازهای احساسی بر بخورید. یک مشکل قدیمی ممکن است سر باز کند و باعث شود که در رابطه با خانواده و روابط اجتماعی تان احساس نا امنی کنید. اما اگر بپذیرید که شرایط کنونی با قبل فرق دارد، راحت تر می توانید نقاط مثبت قضیه را ببینید. مثبت بنگرید، اما انتظار یک معجزه ی فوری نداشته باشید.

 

 

 

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری