الفبا
تبلیغات
samatak

نیم نگاهی به گذشته

الماس نشان
الفبا

دختران در کشورهای مختلف ختنه می شوند + تصاویر

دختران در کشورهای مختلف ختنه می شوند + تصاویر

دختران در کشورهای مختلف ختنه می شوند

ختنه بریدن نقطه ای از آلت تناسلی می باشد که برای پسران خوب می باشد این عمل از دوران بسیار قدیم در بین مصریان مرسوم بوده است در دین اسلام هم به ختنه کردن تاکید شده است در کشورهای اروپایی ختنه مرسوم نیست در بسیاری از کشورها دختران نیز ختنه می شوند و معتقد هستند که میل جنسی دختران را کاهش می دهد و اجازه نمی دهد دختران منحرف شوند در ادامه جزئیات بیشتر دختران در کشورهای مختلف ختنه می شوند  را درس ایت سماتک خواهید خواند با ما همراه باشید.

 

ختنه دختران توسط دکتر آمریکایی

ختنه دختران در بعضی جوامع رایج است و آن را مفید میدانند.

 

در اکثر کشورهای آفزیقایی و دور افتاده این کار انجام میشود که به دلیل غیر بهداشتی بودن و رعایت نکردن اصول بهداشتی جان بیشتر دختران به خطر می افتد و تلف میشوند.

 

این کار بنا به عقیده این افراد به دلیل کم کردن میل جنسی در دختران و جلوگیری از انحراف جنسی آنها انجام میشد.

 

ختنه دختران توسط دکتر آمریکایی

دختران در کشورهای مختلف ختنه می شوند + تصاویر

فرق ختنه کردن دختران با پسران

به گزارش پایگاه میرور یک دکتر خانم در آمریکا اقدام به ختنه کردن دختران کرده است که باعث تعجب و شگفتی اکثر مردم و محافل پزشکی شده است.

 

این خانم که دکتر”جومانا نجار والا” نام دارد پزشک بخش فوریت های پزشکی بیمارستان دیترویت ایت که متهم به ختنه در یک درمانگاه در حومه این شهر شده که نام آن ذکر نشده است.

 

با وجود اینکه برخی منابع می گویند این اولین بار است که در آمریکا چنین موضوعی روی داده ؛ اما دانیال لیمش دادستان آمریکا گفت که این پزشک به مدت ۱۲ سال اقدام به ختنه دختران ۶ تا ۸ ساله کرده است.

 

وزارت دادگستری آمریکا اعلام کرد که نجار والا روز ۱۳ آوریل ۲۰۱۷ (۲۴ فروردین ۱۳۹۶) در دادگاه فدرال حضور یافت و تا جلسه بعدی که ساعاتی دیگر تشکیل می شود، در بازداشت خواهد بود.

 

ختنه دختران در کشورهای آفریقایی مانند سومالی، مصر، سودان بنا به اعتقادات فرهنگی یا دینی رایج است

این عادت وحشیانه در سال ۱۹۹۶ در آمریکا ممنوع اعلام شد.

 

همیاب
همیاب
الماس نشان
همراه اول

جدیدترین مطالب

samatak

پربیننده ترین مطالب