الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

ماجرای دکتری در عربستان که تجربه ۵۷ بار ازدواج موقت دارد

ماجرای دکتری در عربستان که تجربه ۵۷ بار ازدواج موقت دارد

رکورد دکتر عربستانی با ازدواج ۵۷ دفعه اش

 

ماجرای دکتری در عربستان که تجربه ۵۷ بار ازدواج موقت را دارد. توجه به ازدواج موقت برای برخی از افراد بیشتر از ازدواج دائم بوده است. طوری که خیلی ها به چشم سوء استفاده از حریم خانم و تنها برای ارضا حنسی خود تن به این ازدواج میدهند و پس اتمام هوسشان بدون هیچ گونه قید و شرطی تمام شرایط این نوع ازدواج را زیر پا میگذارند تا به هوس های خود برسند. دکتری در عربستان که در این کار رکود دار است و تمام زندگی خود را صرف این کار کرده بی آنکه وظیفه ای درقبال هر کدام از همسرانش داشته باشد. برای اطلاع از اصل داستان مطالب زیر را بخوانید.

ماجرای دکتری در عربستان که تجربه ۵۷ بار ازدواج موقت دارد

این تبعه سعودی در پاسخ به نخستین سوال درباره “کوتاه”ترین ازدواج خود، مدت آن را تنها “نیم ساعت” ذکر می کند و طولانی ترین ازدواج خود را هم 32 ساله اعلام می کند.وی در این ویدیو توضیح می دهد که اسامی تمام “همسران” خود را به خاطر دارد و اغلب آنها از اتباع کشورهای بیگانه بوده اند.

 

این اعتراف از سوی یک فرد تحصیلکرده عربستانی در حالی صورت می گیرد که در اغلب کشورهای جهان، برملا شدن چنین اقدامی مجازات‌های سنگین در پی دارد.از سوی دیگر، در حالی که اهل سنت با پیروی از نهیِ خلیفه دوم، ازدواج موقت (با رعایت همۀ شرایط و ضرورت‌ها) را حرام می دانند، این “دکتر” عربستانی با افتخار و لبخند، اعتراف می کند که کوتاه‌ترین ازدواجش تنها نیم ساعت به طول انجامیده.

 

بدین معنا که پس از نیم ساعت، یکی از 57 همسرش را “طلاق” داده؛ در حالی که در ازدواج موقت، چیزی به عنوان “طلاق” و آثار سوء آن بر ذهن و فکر زن وجود ندارد.در شرایطی که هیچ یک از مدعیان “دموکراسی” و “حقوق بشر”، از جمله آمریکا و انگلیس، عربستان را ناقض حقوق بشر نمی دانند و وقیحانه، حتی نماینده سعودی را به ریاست کمیته حقوق بشر سازمان ملل هم می رسانند، سران آل سعود در یمن و سوریه و بحرین و عراق، به حمایت از تروریست های گروهکی و دولتی مشغولند و اتباع این کشورها هم کارگران خارجی و داخلی و زنان و کودکان خود را تحت استثمار گرفته اند و با افتخار در برابر دوربین از آن سخن می گویند.

 

ماجرای دکتری درعربستان که تجربه ۵۷ بار ازدواج موقت دارد

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری