الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

امکان اقامت در کره ماه برای تعطیلات آخر هفته + تصاویر

امکان اقامت در کره ماه برای تعطیلات آخر هفته + تصاویر

امکان اقامت در کره ماه برای تعطیلات آخر هفته

 

انسان ها همیشه رویای سفر به ماه را داشته اند که این رویا خیلی وقت پیش به حقیقیت تبدیل شده است . اما بحثی که امروزه مطرح است تحقق رویای تعطیلات اخر هفته به ماه است که یک شرکت امریکایی برنامه ای برای محقق شدن این رویا دارد. این شرکت مدعی است که امکان فراهم کردن سفر به ماه به زودی امکان پذیر است.

 

یک شرکت آمریکایی از برنامه خود برای فراهم کردن امکان سفر انسان به ماه تا دهه آینده خبر داد. به گزارش سماتک بنا بر ادعای شرکت Moon Express انسان تا دهه آینده می توانند تعطیلات آخر هفته خود را در ماه بگذراند.

 

این شرکت بنا به برنامه ریزی صورت گرفته می خواهد تنها شرکت خصوصی باشد که تا سال 2026 انسان را برای سفر تفریحی روی ماه فرود آورد.

 

این کمپانی هزینه و قیمت بلیط برای سفر هر یک نفر به ماه را حدود 8 هزار یورو اعلام کرده است. این کمپانی که در سال 2010 توسط یک میلیاردر با نام ” ناوین جین” تاسیس شده است به همین منظور قصد دارد نخستین موشک بدون سرنشین خود را سال آینده به فضا پرتاب کند.

 

امکان اقامت در کره ماه برای تعطیلات آخر هفته + تصاویر

 

این شرکت به تازگی همکاری خود را با شرکت دیگری با نام Elon Musk’s SpaceX برای تحقق این هدف آغاز کرده است. شرکت مذکور پیشتر از فراهم کردن شرایط سفر انسان به مریخ خبر داده بود.

 

” جین” مدیر شرکت Moon Express در گفتگو با شبکه CNBC گفت: ” شاید اکنون سفر به مریخ برای بشر زودهنگام باشد اما ماه برای این منظور می تواند شروع خوبی باشد. واقعا باور دارم که مشکلات زندگی روی ماه در مقایسه با مریخ بسیار ناچیز هستند. تشعشات، تفاوت دما مشکلات موجود روی ماه هستند.

 

اگر بتوانیم بر این مشکلات فائق شویم به راحتی می توانیم در آینده ای نزدیک روی مریخ نیز زندگی کنیم.”

 

 

مطالب مرتبط :

کشف جنازه زن جوان در کره مریخ + عکس

چه کسی برای اولین مرتبه پا به مریخ خواهد گذاشت؟

آلبوم جدیدترین عکس های مریخ

آغاز ثبت نام از داوطلبان برای سفر به مریخ

پیدایش خرس در سیاره مریخ + تصاویر

loading...

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری