الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

شغل جوان باهوش 26 ساله ای که در 10 سالگی به دانشگاه رفت

شغل جوان باهوش 26 ساله ای که در 10 سالگی به دانشگاه رفت

شغل جوان باهوش 26 ساله ای که در 10 سالگی به دانشگاه رفت بسیار جالب و خواندنی است. یک مرد جوان 26 ساله ادعا کرده است که دوره دانشگاه را در 10 سالگی گذرانده است و تا امروز که 26 سال عمر کرده است لحظه ای از کسب علم و دانش بی بهره نبوده است. این جوان به دلیل هوش بالایی که دارد توانسته در 10 سال اول زندگی اش کل سال های تحصیلی را سپری کند و مدرک دکترا بگیرد.

 

گرگ اسمیت یک بچه فوق‌العاده باهوش بود که در سن 10 سالگی وارد دانشگاه شد. او در یک سال اکثر مدرسه ابتدایی را گذراند. در سن 7 سالگی در راهروهای مدرسه دبیرستان قدم می‌زد. گرگ در دانشگاه در سن 10 سالگی در حال خواندن فیزیک پیشرفته، زبان فرانسه و حساب دیفرانسیل بود.

 

حالا اسمیت 26 سال دارد و در برنامه زنده‌ای که آمده بود گفت: در آن سن به دانشگاه رفتن را دوست نداشتم. در آن سن وارد دانشگاه شدن باعث شده بود که زود بزرگ شوم و خیلی عجیب بود که در آن سن به دانشگاه بروم.

شغل جوان باهوش 26 ساله ای که در 10 سالگی به دانشگاه رفت

اسمیت ادامه داد: درست است که همه دانشجویان دو برابر من سن داشتند اما من با همه آن‌ها رابطه خوبی داشتم و با آن‌ها وقت‌گذرانی می‌کردم.

 

این جوان 26 ساله این روزها در حال انجام تحقیقات روی پروژه فوق دکتری خود در مونت سینای می‌باشد و می‌گوید آرزوی او درست کردن داروهای بهتر است.

 

او تا به حال 5 بار به خاطر کارهای خیریه‌ای که به خاطر حقوق کودکان کرده است نامزد دریافت جایزه صلح نوبل شده است.

 

اسمیت در پاسخ به این سؤال که آیا در دوره‌ای که او زندگی می‌کند دارویی برای درمان سرطان درست خواهد شد، گفت: من فکر می‌کنم احتمال بسیار زیادی وجود دارد که در طول زندگی من، ما بتوانیم راه‌های درمانی مؤثر و هدفمندی را برای درمان سرطان توسعه دهیم.

 

منبع : باشگاه خبرنگاران

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری