الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

پای چپ این مرد 200 کیلوگرم وزن دارد + تصاویر

پای چپ این مرد 200 کیلوگرم وزن دارد + تصاویر

پای چپ این مرد 200 کیلوگرم وزن دارد

سندرم لنف آدم یک بیماری غیر قابل علاج می باشد که در این بیماری وحشتناک لنف شروع به بزرگ و متورم شدن غیر طبیعی نقطه ای از بدن می شود یک مرد تایلندی به بیماری لنف آدم دچار شده است  این بیماری باعث اختلال در زندگی او شده است در ادامه با ما همراه باشید.

 

لنف ادم پا و بیماری دردناک مرد تایلندی

این تصاویر تکان دهنده مردی را نشان می دهد که به علت ابتلا به یک بیماری دردناک یکی از پاهایش دچار تورم و سنگینی وزن شده است.

 

“بونتینگ نارمفت ” 42 ساله اهل تایلند مدت 10 سال است که از سندرم لنف ادم رنج می برد. به گزارش سماتک پای چپ این مرد 200 کیلوگرم وزن دارد.

 

پیشرفت این اختلال دردناک این مرد را از فعالیت های سنگین کاری و به مرور زمان حتی از حرکت های ساده نیز ناتوان ساخته است.

پای چپ این مرد 200 کیلوگرم وزن دارد + تصاویر

سندرم لنف ادم مشکل دردناک مرد تایلندی است

او از سختی های زندگی اش می گوید و اینکه به دلیل ناتوانی در کار کردن برای کسب درآمد تنها با تکیه به درامد ناچیز همسرش زندگی خود را سپری می کند. اقای بونتینگ نارمفت می گوید وزن بالای پایم مرا به شدت دچار مشکل کرده است به همین دلیل حتی توان انجام فعالیت های ساده روزمره شخصی خود را هم ندارم.

 

پای این مرد تایلندی مبتلا به سندرم لنف ادم 26 کیلوگرم است.

 

سندرم و سرطان لنف ادم چیست؟

لنف ادم تورم غیر طبیعی عضو، ناشی از تکامل ناقص بافت لنفاوی یا آسیب بافت لنفاوی میباشد. لنف ادم بیماری مزمن و آسیب رساننده ای میباشد. اگر چه لنف ادم بطور کامل قابل درمان نیست اما به راحتی میتوان آنرا کنترل کرد.

پای چپ این مرد 200 کیلوگرم وزن دارد + تصاویر

بدون درمان موثر به تدریج عضو دچارلنف ادم بزرگ و بزرگتر شده و شروع به سخت شدن میکند. پوست متورم عضو ،قابلیت ارتجاع خود را از دست داده و به تدریج ظاهر آن تغییر میکند.

 

لنف ادم کنترل نشده میتواند سبب عفونت هایی شود که حتی زندگی را به مخاطره بیندازد. با درمان زود هنگام و مداوم پیشرفت بیماری بطور مشخصی آهسته شده و آسیب های بافتی به حداقل میرسد. به عقیده ی پزشکان آغاز سریع درمان شانس موفقیت را بیشتر می سازد.

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
آسمان آبی
مبلمان اداری