الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

نوزاد یک ساله ای که می تواند بخواند و بنویسد (عکس)

نوزاد یک ساله ای که می تواند بخواند و بنویسد (عکس)

نوزاد یک ساله ای که می تواند بخواند و بنویسد 

 همانطور که در عکس زیر مشاهده می کنید این کودک یک ساله که تنها 12 ماه از عمرش می گذرد مهارت خاصی در خواندن و نوشتن کلمات دارد به طوری که تاکنون هیچ کودک یک ساله ای چنین نبوده است. به گزارش سماتک این کودک می تواند از عدد 1 تا 50 را بشمارد.

 

این کودک بسیار باهوش و دوازده ماهه که کارتر نام دارد قادر است بیش از سیصد کلمه را بخواند تا پنجاه میتواند را بشمارد و دارای استعدادهای نهفته ای است. خواندن امری است که انسان در سن 5 و 6 سالگی در مدرسه شروع به یادگیری می‌کند و اکثر کودکان دراین سن باخواندن آشنا می‌شوند، اماکودک 1 ساله توانایی خواندن سیصد کلمه را دارد او حتی می‌تواند تا 50 را راحت بشمارد.

 

مادر این پسر بچه باهوش لاتویا با گرفتن فیلمی از پسرش در خانه صحت‌ این امر را به تصویر می‌کشد در فیلمی که ارسال شده است کودک واژه Like را در ابتدا وارونه بدست می گیرد ولی وی پس از چند ثانیه کارت را می‌چرخاند و از روی آن می‌خواند، در حالی که اکثر نوزادان در این سن حدود چند کلمه بیشتر نمی‌توانند صحبت کنند.

نوزاد یک ساله ای که می تواند بخواند و بنویسد (عکس)

به گزارش سماتک این پسر بچه باهوش کارتر 12 ماهه ساکن کارولیا شمالی، جهانیان را شگفت زده کرده است مادر وی می‌گوید کارتر تمام آواهای رامی‌شناسد و به درستی تلفظ می‌کند.

 

پسر او از 9 ماهگی شروع به یادگیری کلمات کرده است و فقط با یکبار دیدن کلمات را به خاطر می‌سپردپس از خواندن شش کلمه و یادگیری آن پدر و مادر وی به مشاوره مراجعه کردند و پس از آن به نبوغ فرزند خود پی بردند به طوری که الان در سن سه سالگی سیصد کلمه را می‌تواند بخواند.

ball

ball

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری